Silo
90/100 - 65×

Silo

Wool se odehrává ve zničené a toxické budoucnosti, kde komunita lidí přežívá v podzemí v obrovském sile, které sahá stovky pater hluboko. Zde žijí jeden muž a žena ve společnosti plné nařízení, o kterých si mají myslet, že je mají chránit. Seriál je adaptací knižní trilogie Silo od spisovatele Hugha Howeyho.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Apple TV+ | 55 minut
žánr
Mysteriózní, Sci-fi, Thriller
hrají
Rebecca Ferguson (Juliette Nichols), David Oyelowo (Holston Becker), Rashida Jones (Allison Becker), Tim Robbins (Bernard Holland), Common (Robert Sims), Harriet Walter (Martha Walker)

S01E06: The Relic

S01E06: The Relic

Během vyšetřování odhalí Juliette znepokojivá tajemství o někom, o kom si myslela, že ho zná.

sk
2.6.2023
50 minut

Základní info:

Režie: Amber Finlayson & Katie Ellwood
Scénář: Aric Avelino

Hrají: Rebecca Ferguson (Juliette Nichols), Tim Robbins (Bernard Holland), Common (Robert Sims), Harriet Walter (Martha Walker), Avi Nash (Lukas Kyle), Chinaza Uche (Paul Billings), Rick Gomez (Patrick Kennedy), Ferdinand Kingsley (George Wilkins), Tanya Moodie (soudkyně Meadowsová), Sonita Henry (Regina Jackson), Caitlin Zoz (Kathleen Billings), Angela Yeoh (Molly Karins), Akie Kotabe (Diego), Brendan Howley (pozorovatel),…


Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Když vám řekl, že vás miluje, věřila jste mu?"

11.12.2023 | 15:17:21
Sapphire1977

čím ďalj, tým lepšie

5.6.2023 | 14:04:11
Fat Tony

Za mna jasnych 100%, Serial ma to spravne tempo, je vyborne zahraty a ma skvelu hudbu a atmosferu. Len mladi zvyknuti na agresine strihy scen a kvantum akcie remcu nad tempom…

4.6.2023 | 12:39:18
Kothy

Konecne vime neco vic, masakr!

4.6.2023 | 2:17:19
Michal_

Pomalé tempo, ale to mi nevadí.

2.6.2023 | 15:49:41
Jonner

Tento seriál má takové divné tempo, ale budiž. Líbí se mi ty malinké indicie hozené sem tam v dialozích, které budou hrát velkou roli v objasnění těch záhad. Ale jsem si naprosto jistý, že bych si jich nevšiml nebo nevěnoval pozornost, kdybych to nečetl. Takhle mi to ale přijde úsměvné.

2.6.2023 | 11:59:55
Raiden123

Ehm..... skor nic zaujimave sa neudialo.No ale keby som mal pomenovat tento diel,tak by som ho pomenoval Pozorvatelia/The Observers,no ale chvilu sa to tocilo okolo plastoveho obalu od PEZ,co nedava zmysel. :-/ Preto sa to vola relikvia,lebo sa to tykalo toho pez obalu…Ale mozno i niecoho ineho… co bola skutocna relikvia.

Iba na konci Juliet nasla staru encyklopediu s pred doby sila a samozrejme sa odhalila metoda,ako pozoruju ludi v Sile,takze Juliete nevie,ze ju odhalili,lebo mala skrytu kameru v byte serifa o ktorej nevedela.A po­zorovatelia sa rychlo ponahlali zobudit svojho sefa,ked si vsimli,ze si Juliet prezera nejaky obrazkovy zosit.Takze za dverami upratovaca je zrejme pozorovacia miestnost Sila a mozno i viac.

2.6.2023 | 9:59:32

Nepřehlédněte

Do sila se podíváme i podruhé

Do sila se podíváme i podruhé

Do konce první řady zbývají jen poslední tři díly, avšak už nyní víme, že to nebude pro seriál konečná. Silo totiž obdrželo od Applu objednávku druhé série a není se čemu divit, protože seriál sklízí ohromný úspěch.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama