Something is Killing the Children
0/100 - 0×

Something is Killing the Children

Záhadná cizinka doputuje do amerického městečka Archer‘s Peak, kde dochází k podivným aktivitám. Ztrácí se zde malé děti a nikdo není schopen případ rozlousknout. Podle svědectví těch, kteří přežili, město obléhají krvelačná monstra skrývající se v temných zákoutích lesa. Málokdo tomu věří, a proto cizinka vezme věci do vlastních rukou, přičemž riskuje všechno, aby nebohým dětem pomohla. Seriál je adaptací stejnojmenného komiksu ze stáje Boom! Studios a ujala se ho dvojice Mike Flanagan a Trevor Macy.

USA | 2023 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Hororový, Komiksový, Mysteriózní

Filmaři Baran bo Odar a Jantje Friese se ujímají kormidla seriálové adaptace komiksu Something is Killing the Children

Filmaři Baran bo Odar a Jantje Friese se ujímají kormidla seriálové adaptace komiksu Something is Killing the Children

Po přesunu Flanagana z Netflixu ke konkurenčnímu Amazon Prime zůstala připravovaná seriálová adaptace komiksové řady Something is Killing the Children bez svého pastýře. Otěže nyní přebírají manželé Baran bo Odar a Jantje Friese, kteří se pouští do výroby své první americké televizní série.

3 0
26.2.2023

Baran bo Odar a Jantje Friese si našli další seriálový projekt, který budou vyvíjet, ku překvapení, znovu pro Netflix. Děje se tak po obnovení jejich smlouvy. U streamera se zviditelnili svým sci-fi německým fenoménem Dark. Ač se snažili plynule navázat na úspěch novým příběhem s mysteriózní námořnickou zápletkou v 1899, Netflix zatrhl pokračování po pouhé jedné řadě kvůli vysokým nákladům na výrobu.

Zklamání z nemožnosti odvyprávět velkolepě vystavený příběh střídá nadšení z nové příležitosti. Jejich nadcházející seriálová zastávka bude u adaptace komiksu Something Is Killing The Children ze stáje Boom! Studios!. Původně ji chtěl zfilmovat Mike Flanagan, ten ale odmítl prodloužit smlouvu se streamerem a vydal se rozvíjet svůj talent k Prime Studios, kde má postavit seriálový Kingův Středosvět, když se ten filmový tolik nevyvedl.

Baran bo Odar a Jantje Friese mají v hledáčku nový seriál. Foto: Netflix

Pro manžele filmaře je Something Is Killing The Children další skok do neznáma. Seriál bude jejich prvním pokusem o adaptaci předem napsaného příběhu. Z němčiny se navíc přepínají na americkou produkci, kvůli níž opustí domovské filmové studio Babelsberg, aby se vydali vstříc neznámým západním vodám. Z toho důvodu bychom v seriálu měli slyšet pouze angličtinu.

James Tynion a Werther Dell’Edera, tvůrci komiksu, jsou z připravovaného seriálu více než nadšeni a automaticky obsadili pozice výkonných producentů. Další kroky kolem vývoje seriálu budou odhaleny až po čase. Friese s Odarem nyní pečlivě studují komiksovou látku a rozvrhují si, jak s příběhem naložit, aby kvůli věštící koule Netflixu opět nemuseli házet flintu do žita.

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama