Sons of Anarchy (Zákon gangu)
95/100 - 153×

Sons of Anarchy(Zákon gangu)

Život, problémy a neshody jednoho amerického motorkářského gangu obchodujícího nejen se zbraněmi. Velí mu Clay (Ron Perlman) a dvojkou je jeho nevlastní syn Jax, který není přesvědčen, že gang jde tím správným směrem.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | FX | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller

Spin-off Zákonu gangu se představí ještě letos

Spin-off Zákonu gangu se představí ještě letos

Stanice FX se opět vrátí do motorkářského ráje. Objednává seriál Mayans MC, který uvede během roku 2018.

8 0
10.1.2018

Stanice FX si s přípravou spin-offu k jednomu ze svých nejúspěšnějších seriálů dala opravdu načas. Poprvé stanice o plánovaném spin-offu informovala v květnu 2016. O půl roku později jsme se dozvěděli, že stanice objednává pilotní epizodu k seriálu Mayans MC.

O další rok později se stanice FX konečně vyjádřila. Seriál Mayans MC bude a dočkáme se ho ještě během roku 2018 – přesnější datum zatím nebylo oznámeno. Stanice pro první řadu objednala deset epizod, které se zaměří na jiný motorkářský gang.

Za seriálem stojí tvůrce Sons of Anarchy Kurt Sutter, kterému pomůže Elgin James. Pilotní epizodu natočil Norberto Barba (Grimm), který u týmu zůstane jako producent.

Seriál se bude zaměřovat na postavu Eze Reyese, kterého ztvární Jorge Daniel Pardo (Revolution). Dále se v seriálu objeví Edward James Olmos (Agents of S.H.I.E.L.D.), Sarah Bolger (Into the Badlands), Clayton Cardenas (American Crime), Richard Cabral (American Crime) a Michael Irby (SEAL Team).

Podíváte se na návrat motorkářského gangu?

Foto:FX

Diskuze /2

Janis46

Super zpráva!

10.1.2018 | 20:22:00
Balerion

Paráda!

11.1.2018 | 22:18:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama