Star-Crossed (Láska ve hvězdách)
90/100 - 84×

Star-Crossed(Láska ve hvězdách)

Když mimozemská rasa Atriánců zamíří na Zemi, strhnou se nepřátelské boje ze strany lidstva a návštěvníci padnou do zajetí. 10 let poté, co Atriánci přicestovali, rozhodne vláda, aby osm z nich opustilo izolovaný věznící tábor a studovalo na střední škole spolu s lidmi. Roman se díky tomu znovushledá s Emery, která mu v dětství zachránila život…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | The CW | 40 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Romantický
hrají
Aimee Teegarden (Emery Whitehill), Matt Lanter (Roman), Greg Finley (Drake), Malese Jow (Julia Yeung), Grey Damon (Grayson Montrose)


Matt Lanter o rozjezdu Star-Crossed

Matt Lanter o rozjezdu Star-Crossed

Herec Matt Lanter poskytl interview pro JustJaredJr, ve kterém pohovořil o seriálu Star-Crossed – Atriáncích, romantice a vztazích v seriálu.

2 0
19.3.2014

30-letý herec (ano, čteš správně… třicátník hrající šestnáctiletého studenta) Matt Lanter ze seriálové novinky Star-Crossed poskytl interview pro JustJaredJr.

JustJaredJr: Ahoj Matte! Jsme tímto seriálem nadšeni. Máme pocit, že jsme si na něj museli hrozně dlouho počkat!


  • Je to vzrušující. Bude to rok, co jsme seriál natáčeli. Zpracovat to za jeden rok bylo složité (smích). Natočili jsme 13 epizod a nakonec se to zdá jako film. Jsme z toho nadšení a doufám, že se najdou i další nadšenci jako my.

JJJ: Vypadá to, že CW je skvělým místem pro představení tohoto světa, napřirozeno a sci-fi z minulosti.

  • Samo o sobě je to skvělá věc pro fanoušky. Mytologie Atriánců stačí k tomu, aby vás to zaujalo. Kdo jsou, odkud přišli, jak dlouho už existují, co mají za jazyk, čím vládnou… Je dost zábavné ponořit se do toho, zajímavé, jak se noří do lidského světa.

JJJ: Pojďme si popovídat o Romanovi a Emery. Co je k sobě přitahuje?

  • První věc je zřejmá. Emery zachránila Romanovi život, když přiletěl jako dítě na Zemi. Pamatoval si, že takové bylo jeho první setkání s lidmi. Jako malý chlapec vše nechápal, takže v ní viděl něco jako anděla. O deset let později ji potká na střední škole a pozná ji. Osud? Možná. Také si myslím, že Roman vidí Emery jako přístav naděje. Cítí se mezi lidmi trochu jako vyvrhel. Emery představuje útěk a naději pro budoucnost jeho rasy.

JJJ: To určitě. A co Grayson?

  • Osobně, nevím, jestli mezi nimi bude nějaké hluboké propojení, ale Grayosn určitě představeuje pocit „normálnosti“, normální život dospívajícího. Strávila celý život v nemocnici a teď se vrací do školy. Myslím si, že je laskavý, ale má vlastní minulost.

JJJ: Teď otázka týkající se školy. V seriálu tam máte spoustu technologií. Přál by sis sám něco?

  • Učí se vlastně na 3D modelech, což je dost cool. Přál bych si, abyhcom měli takové věci, když jsem studoval.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama