Zdroj: Disney+
Star Wars: Visions je jedinečným projektem, který umožnil několika japonským studiím vytvořit krátký příběh zasazený do předaleké galaxie. Kteří tvůrci se na antologii podíleli a jaká dobrodružství nás čekají?
Zdroj: Disney+
3 sezóny | Disney+ | 20 minut
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2021 | Pauza
3 sezóny
| Disney+
| 20 minut
Disney Plus
Seriál Star Wars: Visions zavede diváky do světa předaleké galaxie a nabídne jim sérii krátkých filmů o různých příbězích. Ty budou zpracovány těmi nejlepšími japonskými studii, skrze které bude oslavena jejich nevšední tvorba.
(více)
Diskuze /16
Filip Ondrej
Tak tohle star wars vynechám. Atmosféru star wars tam zkrátka necítím + nesnáším (japonský) anime
#6 antik06 #13 RavenhornKnowho
Filip Ondrej: Tak to jsi přesně můj člověk, jediný zajímavý je příběh těch sourozenců…
#3 matt44matt44
#2 Knowho: a aj ten uz je velmi dobre spracovany tu > https://www.youtube.com/watch?…
Harper66
Anime do Star Wars nepatří! Kdyby se radši starali, aby nový SW filmy za něco stály.
Londo
Vypadá to skvěle, snad budou ty příběhy podobně dobré jako v případě Animatrix.
antik06
#1 Filip Ondrej: Bohužel, přesně tohle jsem si řekl taky, když jsem viděl zmíněné video. Ach jo :-(
mirako
Vypadá to divně, ale podívám se na to.. :D
tom99 webmaster
Tohle mi nic neříká. Ano, všichni víme, odkud bral George inspiraci, nicméně Star Wars má za sebou už něco za sebou a nejednou přijít s tímto. Proč příště nezkusit, jak by vypadalo Star Wars za středověku, starověku či doby kamenné? Prostě ne a jedno velké NE.
Karlosz
Přesně, Japonský anime je ke zblití.
#14 RavenhornCamaris
https://www.youtube.com/watch?…
#11 CamarisCamaris
#10 Camaris: Děcka bojují ve vesmíru světelnýma mečema bez skafandru :)
Ravenhorn
Cool. To bude zajímavé. Já zase nesnáším lidi co udsuzují japonské anime :-)
Ravenhorn
#1 Filip Ondrej: Jo každý to nějak má, já nesnáším tebe, co se dá dělat :-)
Ravenhorn
#9 Karlosz: Doufám, že jsi to vyblil vše na sebe, to bych pak byl spokojen :-)
#15 ZilwickyZilwicky
#14 Ravenhorn: somebody got triggered :)
Osobne to urcite vyskusam – horsie ako sequels to byt urcite nemoze :D
Milda_Weed
Teda nejsem úplně příznivce anime, ale na seriál jsem kouknul, už jen z povinosti, jako fanda star wars a jsem mile překvapen. Každý díl mě zaujal a zabavil. všem doporučuji. :) A Blackhandovi děkuji za rychlý a kvalitní překlad. :)