Stargate Universe (Hvězdná brána: Hluboký vesmír)
87/100 - 214×

Stargate Universe(Hvězdná brána: Hluboký vesmír)

Skupina různých lidí se dostane na mimozemskou loď letící vesmírem a hledají způsob jak se dostat domů na Zem.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Robert Carlyle (Dr. Nicholas Rush), Brian J. Smith (Matthew Scott), Alaina Huffman (Tamara Johansen), Mike Dopud (Varro)

Stargate Universe

Stargate Universe

Skupina různých lidí se dostane na mimozemskou loď letící vesmírem a hledají způsob jak se dostat domů na Zem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry serial, u ktereho se člověk nenudi a kde nechybi akce, zabava, vtipne situace a vztahy mezi postavami, nejvice se mi libila Chloe, Ginn, Camille, Vanessa a Lisa, mrzi mě ale otevřeny konec.

redaktor
19.7.2024 | 17:07:46
medojed

V srpnu jsem měl úraz, nemohl jsem chodit. Prohrábnul jsem videotéku a našel SGU. O otevřeném konci škoda slov, o tom, že je SGU jiné než předchozí Stargate bych řekl tolik. Ano je jiné a to se mi právě líbí. Není to jen o jednoduché zápletce, ale celý děj více navazuje na jednotlivé postavy, některé zápletky se vyřeší hned, jiné přetrvávají.

26.10.2021 | 9:13:35
Hanka W.

škoda otevřeného konce :(

23.8.2021 | 18:58:38
Lucie.8

Můj nejoblíbenější seriál ze světa Stargate. Souhlasím s mirako, že tenhle byl prostě dospělejší. Bavila mě většina postav, každý měl své vlastní motivy, řešily se intriky a přežívání na starobylé lodi. Namíchnul mě jen ten konec, který nechali tvůrci otevřený (což fakt nesnáším).

webmaster
19.2.2021 | 12:29:30
mirako

Je to dospělejší a vážnější než předchozí 2 seriály (SG-1 a Atlantis). Scénaristicky, efekty a psychologií postav mnohem lepší seriál. Předchozí jsou sice kulty, ale jsou to Béčkové seriály a tento je Áčkový. Mimozemšťané neovládají angličtinu, nejsou tady v každém druhém díle přestřelky s P90kami na které nabíhají hloupí goa'uldi či wraithové atd. Ten styl mi hodně připomíná seriál Lost (Ztraceni), který jsem miloval. Strašná škoda, že to skončilo otevřeně. Jediné co mě někdy na SGU štvalo, byli ty písničkové scény.

19.11.2020 | 0:25:04
ChristineK

Jako samostatný seriál, který nepatří do universu Stargate vynikající, ovšem v porovnání SG-1 a SGA podprůměrný. Odstranili elementy, které dělali oba předchozí seriály dobré a místo toho tam nacpali něco, co se tam nehodilo. Spousta zbytečných a nudných rozhovorů. Sex scény neskutečně cringe. Písničkové části mě iritovaly, byly naprosto zbytečné. Některé postavy by tam vůbec nemusely být (např. Chloe – nebýt jejího mini story-arcu, který už tak moc natahovali, tak se bez ní seriál v pohodě obejde). Občas mi připadalo, že se dívám spíš na Riverdale ve vesmíru, než na Stargate. Výrazné zlepšení bylo v 2. polovině 2. řady, do té doby nic moc.

24.9.2020 | 20:30:16
frixtr

Letos seriál sjíždím snad už potřetí. Srdcovka ukončená hodně předčasně :( SGU bylo na o dost vyšší úrovni než SGA, škoda že byly jen 2 série.

25.12.2019 | 17:13:06
choudys

Další seriál od SyFy ukončený předčasně. Měl jsem ho v zásobě, došla na něj řada. Ve vesmíru SG je to můj první viděný seriál vcelku. Ukončený stází a letem do jiné galaxie.

Paul Mullie a Joseph Mallozzi měli tuto myšlenku furt v hlavě a tak vznikl seriál začínající stází, kde si posádka nepamatovala co se jim stalo. Ale to je jiný příběh – Dark Matter (samozřejmě zase ukončen v půli, někteří prominou, ale musel jsem to napsat). Obou seriálů je škoda.

25.1.2019 | 11:19:27
janamarta

Nejlepší seriál, neměl být ukončen, nebyl čas rozvinout základní myšlenku. Předčasné ukončení je špatný nápad.

22.2.2018 | 21:26:23
Metrix5

Viděl jsem všechny epizody hvězdné brány a líbili se mi všechny je pravda, že některé miň ale moc rád jsem se na to díval a ještě dívám, je to pro mě srdcová záležitost. Je mi proto moc líto, že to hlubokým vesmírem skončilo(hibernaci posádky a skokem do jiné galaxie). Konec jaký si tento seriál nezaslouží. Pořád ještě doufám a věřím, že tvůrci seriálu natočí další pokračovaní a my se dozvíme o osudu Destiny trochu víc a zažijeme s němá další vesmírná dobrodružství . Moc bych si to přál.

23.6.2017 | 22:29:28

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů