Still Star-Crossed
77/100 - 6×

Still Star-Crossed

Seriál Still Star-Crossed je zasazen do doby, kdy skončil příběh Romea a Julie. Představí nám příběh, ve kterém Kapuleti a Montekové svádí další boje plné intrik.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Lashana Lynch (Rosaline Kapuletová), Wade Briggs (Benvolio Montek), Sterling Sulieman (Escalus), Zuleikha Robinson (Giuliana Kapuletová), Anthony Head (Silvestro Kapulet), Grant Bowler (Damiano Montek), Torrance Coombs (Paris), Dan Hildebrand (Lawrence), Medalion Rahimi (Isabella), Gregg Chillin (Mercutio)

Upoutávka k seriálu Still Star-Crossed

Upoutávka k seriálu Still Star-Crossed

Koncem května vypustí ABC na televizní obrazovky nový seriál, který vypráví příběh odehrávající se po smrti Romea Monteka a Julie Kapuletové. Šlechtické město Verona se ocitá na pokraji zkázy a korunní princ se ho vynasnaží zachránit. Více ve dvouminutové upoutávce, kterou jsme pro vás přeložili.

0 0
20.5.2017

Z produkce Shondaland a studia ABC vychází romantická novinka „Still Star-Crossed“, která je sequelem příběhu Romea a Julie. Příběh z pera spisovatelky Melindy Taub ožije na televizních obrazovkách již koncem května 2017. Dočkáme se sedmi 45-minutových epizod. Děj a hlavní postavy vám přiblížíme v dalších článcích.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Moor8

What the fuck is this shit?

#2 M.Heaven
21.5.2017 | 14:21:00
M.Heaven

#1 Moor8: Přesně. :D Nebyla náhodou pointa celé té hry, že skrze smrt Julie a Romea se ty dva rody konečně smířily?

21.5.2017 | 20:55:26
jasonpileek

Já zase netušil, že Romeo byl z africké otrocké rodiny ? ! :-D :-D

30.5.2017 | 19:47:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama