Survivor Česko & Slovensko
46/100 - 27×

Sledovat

Survivor Česko & Slovensko

Jedinečná výzva o přežití je zde – jste na ni připraveni? Tropický ráj se pro skupinu soutěžících změní v noční můru, ve které budou muset bojovat nejen s nedostatkem jídla a pohodlí, ale hlavně mezi sebou. Pohádkovou výhru 2 500 000 korun ale může vyhrát pouze jeden. Kdo se stane vítězem? Začíná nejnáročnější show – Survivor Česko & Slovensko.

Česko | 2022 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Nova | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Reality show

S01E09: Epizoda 9

S01E09: Epizoda 9

Devatenáctý a dvacátý den. Soutěžící čekají dva souboje o odměnu, při kterých budou muset tentokrát získat až sedm bodů.

cz sk
15.2.2022
1 hodina 59 minut

Shrnutí epizody:

  • Nový kapitán kmene Mao: Chili
  • Vítěz prvního souboje o odměnu: kmen Azua
  • Vítěz druhého souboje o odměnu: kmen Azua

Foto: NovaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kafka Tamura

Tak že si to po dlouhé době pustím, že co se změnilo za tu dobu, co se produkce ptala diváků, co zlepšit. A první soutěž o odměnu, kde Novotný hlásá: „Nehrajeme na 3 vítězné, ani na 5,… ale na 7 vítězných.“ a vysmátý jak tele od ucha k uchu. No ty vole. Tak že tomu dám pár kol šanci. S “duchaplnými“ záběry mezi koly žádná změna, jak nečekané. Ale co ve třetím kole nevidím? Tragéd Novotný radí Nikole, kterou kostičku má špatně a jak ji má otočit, aby to měla správně. Wtf? Vypínám, největší dno tohle.

20.2.2022 | 22:38:13
tom99

Tohle bylo slabší. Sedm vítězných bodů dělá z celé show opravdu natahovanou žvejkačku. Tři jsou akorát, pět je dost, sedm příliš. Aktuální stav kmenů není nic moc, většinou se proti sobě (a to i několikrát za sebou) utkávají ti stejní soutěžící. A jaký má smysl mít dvě soutěže o odměnu v jednom díle?

webmaster, grafik
18.2.2022 | 13:39:13
Dragon94

Na 5 vítězných nestačilo… Pojďme to dát na 7, protože není pro diváka nic atraktivnějšího, než 30 minut sledovat jak různí lidé pořád dokola běží tu samou dráhu zakončenou tak vzrušující věcí jako je házení..

16.2.2022 | 15:14:18
fanta2pomeranc

Zrovna včera jsem říkala kamarádce, že se tahle série očividně zvedá. Dnes to ale fakt nevyšlo. Zaprvé mě štvou díly bez kmenových rad. Zadruhé mi dnes lezlo krkem, jak moderátor nedával soutěž se stavěním pyramid. Někoho buzeroval kvůli nesrovnani kostek, Danielovi naopak prošlo špatné srovnání a následně získal bod, pak si Ondřej najednou vzpomenul, že se kostky nesmí odkládat na stůl. Bylo to podivné. Navíc obě soutěže byly šílené zdlouhavé. Už pět vítězných bylo moc, ale sedm? To je extrém. Snad to bude v pátek lepší.

15.2.2022 | 23:26:43
tominotomino

Tak oni ví, že tam mají omezený počet hráčů, kteří se mohou účastnit soutěží a přesto se zvýší počet bodů na sedm. To jako vážně? Celkově vlastně díl úplně o ničem a ty soutěže jsou pořád o tom samém a i ty dvojice bývají skoro pokaždé stejné. Ale vtipné je, jak si ty holky z Mao o sobě myslí, jak jsou to „silné sportovkyně“ a že když budou v kmeni jen holky, tak holky z Azua rozdrtí. No, zatím se v tomto díle moc nepředvedly. V Mao mi přijde schopná jen jediná holka, a to Xénia.

webmaster
15.2.2022 | 23:17:13
Bobik73737

K moderátorovi Ondřejovi jsem byl vždycky tak trochu shovívavý, ono být srovnáván s Jeffem je tak trochu za trest, když si vezmeme kvality moderátora US verze. Ale po dnešním díle kde se stavila skládačka pyramidy mi přišlo, že soutěžící neví co mají dělat, nikdo hned nekontroloval správnost skládačky a soutěžící pak byl přerušen až nějakou dobu po tom co začal házet pytlíky, aby pyramidu shodil. Nevím jestli je to i chyba pořadatelů nebo je to jen na zodpovědnosti moderátora to kontrolovat a být takovým sudím, ale přijde mi to takové chaotické a nepřipravené. Jinak nechápu proč měli soutěžící postavenou první řadu. Víc lehčí jim to už udělat nemohli? Možná je měli nechat jen osadit tu špičku, s tou měli někteří taky obrovský problém.

15.2.2022 | 21:47:12

Filtr seriálů
Reklama