Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 109×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Neal Gottlieb

Neal Gottlieb

Soutěžící třicáté druhé série. Pracuje ve zmrzlinářské společnosti. Je členem původního kmene Chan Loh.

Sezóny 1
2016 - 2016

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Neal Gottlieb

Kmeny: Chan Loh (modrý, Brains) → Chan Loh (modrý) → Dara (černý, spolčený kmen)

Umístění: 11/18 (19 dní, člen poroty – avšak nakonec byl z poroty vyřazen)

Věk: 38

Bydliště: Sausalito, California

Zaměstnání: zakladatel zmrzlinářské společnosti

Zájmy: cestování, lezení po horolezecké stěně a překonávání konkurence

Jak se popisuje: nepoučitelný, důvtipný a milý

Osobní úspěch: Poté, co jsem se ve 28 letech vrátil z Mírových sborů, založil jsem v roce 2005 zmrzlinářství Three Twins Ice Cream a vložil do něj své životní úspory v hodnotě 70 tisíc dolarů. Nemohl jsem si dovolit zaměstnance, tak jsem ze začátku dělal všechno sám. Otevíral jsem další a další pobočky a v roce 2010 jsem otevřel továrnu, která dodává zmrzliny do obchodů s potravinami. Nedlouho poté jsem otevřel i druhou továrnu. Naše zmrzlina se nyní prodává v obchodech ve všech 50 státech, máme asi 100 zaměstnanců a letošní prodeje budou asi stokrát vyšší, než byly v prvním roce, navzdory tomu, že jsme během ekonomické krize málem zkrachovali a podlehli konkurenci. Jsem hrdý na to, že se neustále posouvám, čelím výzvám, jsem kreativní, dobře se starám o zaměstnance a hodně jim vracím, a že ostatní inspiruji svoji verzí amerického snu.

Co ho vytáčí: Málokdy si na něco stěžuji, takže mě toho zas tolik nevytáčí. Ale mám malou trpělivost pro ufňukánky a lidi, co se pokrytecky odvolávají na Bibli.

Co ho inspiruje: Nejsem moc na hrdiny, ale osobou, která má nejblíže titulu hrdiny je můj strýc Larry. Obdivuji ho za hlubokou a oddanou lásku k mé tetě. I když je to drsný chlap, nikdy se nebál plakat a mluvit o svých citech. Obdivuji ho za jeho obrovské skutky, jako když našel 25 kg kokainu na pobřeží Floridy (je bývalý policista a nahlásil to). Jako dítě jsem ho obdivoval za jeho svaly na předloktí podobné těm, co má Pepek Námořník, nicméně jsem později zjistil, že je to nádor, ale jako dítě jsem to nemohl vědět. Ale především jsem ho vždycky obdivoval za to, že je sám sebou.

Jaké tři věci by si chtěl vzít na ostrov: velkou pohodlnou postel, sadu na výrobu falešných symbolů imunit, špiónskou sadu

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Vidím se v Eriku Reichenbachovi, protože je to taky zmrzlinář. Podobám se také Robu Marianovi, který nejenom vyhrál, ale také se u toho očividně bavil víc než ostatní. Jsem podobný i na Tysona kvůli jeho vtipným poznámkám na adresu spoluhráčů. Vidím se i v Parvati, protože zatímco okouzlím protihráče, tak je i zároveň zničím. Moc se mi nelíbí, že to musím říct, ale podobám se i Russellu Hantzovi, protože nemám strach ani zábrany.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Můj primární důvod je vyhrát, stejně jako i ten sekundární. Peněžní výhra je úžasná, ale víc než to mě zajímá ta pomyslná koruna, právo na vychloubání a pocit spokojenosti, který s tou výhrou přichází. Jsem zde také kvůli privilegiu soutěžit v jedné z nejúžasnějších her všech dob. Kdo přežije sleduji už roky a toužil jsem po šanci být trosečníkem v odlehlé lokalitě a soutěžit po dobu 39 dnů.

Proč si myslí, že zvládne hru: Budu zásobovat kmen a dělat dvorního šaška. Budu lidi uklidňovat i hecovat před soutěžemi. Jsem dobrý plavec, budu lovit zvěř i ryby a shánět potravu pro kmen. Mám neúnavnou pracovní morálku a vynaložím co nejvíce úsilí do stavby přístřešku, vaření a docházení pro vodu. Většinou jsem veselý, docela vtipný, nikdy si nestěžuji a umím lidi bavit, což pomůže udržet klid během těžkých a stresujících období. Jsem fyzicky i psychicky silný, léta jsem byl soutěživý sportovec, umím rychle běhat a jsem bystrý, takže budu dobrý ve výzvách.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Jsem fanouškem Kdo přežije už léta, a proto hře rozumím, jsem psychicky odolný, fyzicky silný, sympatický a absolutně odhodlaný zvítězit. Budu excelovat v sociální i fyzické hře. Hodně z mého života mě na hru dobře připravilo. Díky sledování hry jsem se naučil geniální strategie a hlavně jsem zjistil, čemu se mám vyhnout. Víc než cokoliv věřím, že budu Posledním přeživším, protože to chci a většinou dokážu všechno, co si usmyslím, nehledě na to, jak tvrdě kvůli tomu budu muset pracovat.

Zajímavosti:

  • Neal je prvním soutěžícím, který se stal porotcem, ale byl z poroty vyřazen pro závěrečnou kmenovou radu (kvůli výhodě, kterou získala Michele Fitzgerald, díky které mohla vyřadit jednoho člena poroty) – Neal poté prozradil, že by svůj hlas dal Aubry Bracco.

Zdroj: CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S45E13: Living the Survivor Dream

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama