Ted Lasso
95/100 - 70×

Ted Lasso

Idealistický a bezradný trenér amerického fotbalu Ted Lasso je najat, aby trénoval fotbalový klub v Anglii, i když s trénováním klasického fotbalu nemá žádné zkušenosti.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Sportovní
hrají
Jason Sudeikis (Ted Lasso), Juno Temple (Keeley Jones), Hannah Waddingham (Rebecca Welton), Jeremy Swift (Leslie Higgins), Brendan Hunt (Coach Beard), Nick Mohammed (Nathan Shelley), Brett Goldstein (Roy Kent), Phil Dunster (Jamie Tartt), Anthony Head (Rupert Mannion), Sarah Niles (Sharon Fieldstone), Kola Bokinni (Isaac McAdoo), Toheeb Jimoh (Sam Obisanya), Cristo Fernández (Dani Rojas), Ellie Taylor (Flo Collins)

Jason Sudeikis se vyjádřil k potenciálním spin-offům Teda Lassa

Jason Sudeikis se vyjádřil k potenciálním spin-offům Teda Lassa

Jason Sudeikis ještě není připraven říct, že jeho seriál Ted Lasso po třetí sezóně končí, ale naznačuje, že nadcházející epizody zřejmě příběh této komedie uzavřou.

3 2
18.3.2023

Sudeikis prozradil serveru Deadline, jak by se mohl jednoho dne vrátit jako Ted, a to prostřednictvím webové stránky, která vám umožňuje vyžádat si osobní videa od vašich oblíbených herců.

Tohle je konec příběhu, který jsme chtěli vyprávět, v který jsme doufali, který jsme rádi vyprávěli. Skutečnost, že lidé budou chtít víc a jsou zvědaví na víc, než co ještě neznají – což je třetí série -, je lichotivá. Možná, že 31. května, až bude všech 12 epizod sezóny zveřejněno, si řeknou: ‚Člověče, víš co, my to chápeme, jsme v pohodě. Už nepotřebujeme další, máme to.‘ Ale než ta doba nastane, ocením zvědavost nad rámec toho, co jsme zatím vymysleli.

Foto: Apple TV+

Mluvilo se o tom, zda by se komedie mohla rozjet do nového spin-offu. Zdá se, že Sudeikis, který společně s Billem Lawrencem, Brendanem Huntem a Joem Kellym napsal seriál Ted Lasso, je této myšlence otevřený.

Jo, myslím, že jsme připravili půdu pro všechny možné lidi, kteří by se chtěli podívat na další vyprávění těchto příběhů. Opět si nemůžu pomoct, ale beru tu otázku jako lichotku tomu, o co jsme se všichni, kdo jsme na seriálu pracovali, snažili. Je opravdu milé od lidí, že o tom vůbec uvažují, protože nikdy nevíte, co se stane, když něco tvoříte. To, že lidé chtějí další, i když je to jiný příběh, je milé.

Brali byste případný spin-off seriálu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Ted Lasso si odnesl čtyři ceny Emmy

Ted Lasso si odnesl čtyři ceny Emmy

Komediální seriál Ted Lasso z fotbalového prostředí byl jedním z nejúspěšnějších seriálu na předávání televizních cen Emmy Awards. Ze 73. ročníku cen si seriál odnesl celkem čtyři ceny, včetně pro nejlepšího herce v hlavní roli, kterou si odnesl Jason Sudeikis.

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama