Ted Lasso Postavy

Postavy

 • Ted Lasso

  Ted Lasso

  Ted Lasso je profesionální trenér amerického fotbalu, který má skvělou vlastnost dávat lidi dohromady. Po obrovské výhře svého amerického týmu se rozhodne přijmout novou výzvu – trénovat kalsický fotbal v Anglii, se kterým nemá vůbec žádné zkušenosti. Má svůj vlastní způsob vedení týmu, jeho prioritou je, aby všichni hráči a zaměstnanci byli spokojení a spolupracovali. Rodina a přátelé jsou pro něj nejdůležitější. Obrovský optimista, který na všem vidí jen to nejlepší.

  Sezóny 3
  2020 -
 • Keeley Jones

  Keeley Jones

  Optimistická, ambiciozní modelka, která randí s jedním hráčů v týmu. S Tedem se hned na začátku spřátelila a patří mezi jeho blízké přátele. Pomohla mu s porozuměním chování jejího přítele Jamieho, aby Ted věděl, jak s ním má pracovat. Rebecca se stala její blízkou přítelkyní.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Roy Kent

  Roy Kent

  Býval jedním z nejlepších fotbalových hráčů, teď z každé srany slyší, jak je na zaměstnání fotbalisty příliš starý. Po příjezdu Teda mu dává jasně najevo svůj negativní postoj k němu, postupem času, ale zjišťuje, že Ted se snažá udělat vše pro dobro týmu. Roy je cholerik, bývá často negativní a přísný, ale i tak by pro své spoluhráče a spravedlnost udělal cokoliv.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Coach Beard

  Coach Beard

  Beard je pravou rukou Teda Lassa. Doprovází ho a spolupracuje s ním v Anglii při trénování Richmondu. Je to nemluvný člověk, který své názory vyjadřuje hlavně gesty a výrazy. Pro svou roli trenéra přečetl několik knih o klasickém fotbale a Anglii, takže je na svou roli připravený daleko lépe než Ted.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Leslie Higgins

  Leslie Higgins

  Higgins je ředitelem komunikace pro AFC Richmond a asistent Rebeccy, která ho úkoluje všemožnými záležitostmi a zatahuje jej do svého plánu pomsty pro bývalého manžela. Je to vzorný manžel a otec pěti dětí, ale z Rebeccy má strach. Navíc se cítí Rebecce dlužný, jelikož věděl o milenkách jejího bývalého manžela a lhal jí o tom.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Nathan Shelley

  Nathan Shelley

  Nathan pracuje u Richomndu jako šatnář, stará se o oblečení hráčů, čistotu kopaček a úklid šaten. Je zvyklý, že si jeho jméno a vlastně celkově jeho samotného nikdo nikdy nezapmatuje, proto ho překvapí Ted, který ho bere jako sobě rovného. Dokonce s ním probírá plán hry.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Rebecca Welton

  Rebecca Welton

  Rebecca vlastní fotbalový klub AFC Richmond, který získala po rozvodu s Rupertem, prot kterého tenhle klub znamená celý svět. S rozvodem se vyrovnává velmi těžce a kvůli tomu trpí ostatní kolem ní, jelikož se stala zahořklou a sebestřednou. Občas jí z toho dostane nově nalezená kamarádka Keely, která si o Rebecce myslí jen to nejlepší a dává jí to jasně najevo.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Rupert Mannion

  Rupert Mannion

  Bývalý majitel AFC Richmond a bývalý manžek Rebeccy Welton, která se s ním rozvedla poté, co zjistila, že se za jejími zády sházel s milenkami. Fotbalový klub pro něj znamená vše, proto se Rebecca rozhodla ho o něj připravit nadobro.

  Sezóny 1
  2020 -
 • Jamie Tartt

  Jamie Tartt

  Nejlepší útočník za Richmond a moc dobře to o sobě ví. Sebevědomý, mladý, sebestředný a povýšený nad ostatní, tak by se dala osobnost Jamieho Tartta. Jeho vliv se odráží na několika dalších hráčích, kteří se chovají stejně bezohledně jako on a Jamie toho využívá ve svůj prospěch.

  Sezóny 1
  2020 -

Nepřehlédněte

Seriál Ted Lasso získal rekordních dvacet nominací na ceny Emmy

Seriál Ted Lasso získal rekordních dvacet nominací na ceny Emmy

V úterý se jako každoročně vyhlašovaly nominace na televizní ceny Emmy. Rekordních dvacet nominací si odnesla i fotbalová komedie Ted Lasso, který v nominacích předčil muzikálový komediální seriál Glee.

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny