Ted Lasso
95/100 - 70×

Ted Lasso

Idealistický a bezradný trenér amerického fotbalu Ted Lasso je najat, aby trénoval fotbalový klub v Anglii, i když s trénováním klasického fotbalu nemá žádné zkušenosti.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Sportovní
hrají
Jason Sudeikis (Ted Lasso), Juno Temple (Keeley Jones), Hannah Waddingham (Rebecca Welton), Jeremy Swift (Leslie Higgins), Brendan Hunt (Coach Beard), Nick Mohammed (Nathan Shelley), Brett Goldstein (Roy Kent), Phil Dunster (Jamie Tartt), Anthony Head (Rupert Mannion), Sarah Niles (Sharon Fieldstone), Kola Bokinni (Isaac McAdoo), Toheeb Jimoh (Sam Obisanya), Cristo Fernández (Dani Rojas), Ellie Taylor (Flo Collins)

Postavy

 • Ted Lasso

  Ted Lasso

  Ted Lasso je profesionální trenér amerického fotbalu, který má skvělou vlastnost dávat lidi dohromady. Po obrovské výhře svého amerického týmu se rozhodne přijmout novou výzvu – trénovat kalsický fotbal v Anglii, se kterým nemá vůbec žádné zkušenosti. Má svůj vlastní způsob vedení týmu, jeho prioritou je, aby všichni hráči a zaměstnanci byli spokojení a spolupracovali. Rodina a přátelé jsou pro něj nejdůležitější. Obrovský optimista, který na všem vidí jen to nejlepší.

  Sezóny 3
  2020 -
 • Keeley Jones

  Keeley Jones

  Optimistická, ambiciozní modelka, která randí s jedním hráčů v týmu. S Tedem se hned na začátku spřátelila a patří mezi jeho blízké přátele. Pomohla mu s porozuměním chování jejího přítele Jamieho, aby Ted věděl, jak s ním má pracovat. Rebecca se stala její blízkou přítelkyní.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Rebecca Welton

  Rebecca Welton

  Rebecca vlastní fotbalový klub AFC Richmond, který získala po rozvodu s Rupertem, prot kterého tenhle klub znamená celý svět. S rozvodem se vyrovnává velmi těžce a kvůli tomu trpí ostatní kolem ní, jelikož se stala zahořklou a sebestřednou. Občas jí z toho dostane nově nalezená kamarádka Keely, která si o Rebecce myslí jen to nejlepší a dává jí to jasně najevo.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Leslie Higgins

  Leslie Higgins

  Higgins je ředitelem komunikace pro AFC Richmond a asistent Rebeccy, která ho úkoluje všemožnými záležitostmi a zatahuje jej do svého plánu pomsty pro bývalého manžela. Je to vzorný manžel a otec pěti dětí, ale z Rebeccy má strach. Navíc se cítí Rebecce dlužný, jelikož věděl o milenkách jejího bývalého manžela a lhal jí o tom.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Coach Beard

  Coach Beard

  Beard je pravou rukou Teda Lassa. Doprovází ho a spolupracuje s ním v Anglii při trénování Richmondu. Je to nemluvný člověk, který své názory vyjadřuje hlavně gesty a výrazy. Pro svou roli trenéra přečetl několik knih o klasickém fotbale a Anglii, takže je na svou roli připravený daleko lépe než Ted.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Nathan Shelley

  Nathan Shelley

  Nathan pracuje u Richomndu jako šatnář, stará se o oblečení hráčů, čistotu kopaček a úklid šaten. Je zvyklý, že si jeho jméno a vlastně celkově jeho samotného nikdo nikdy nezapmatuje, proto ho překvapí Ted, který ho bere jako sobě rovného. Dokonce s ním probírá plán hry.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Roy Kent

  Roy Kent

  Býval jedním z nejlepších fotbalových hráčů, teď z každé srany slyší, jak je na zaměstnání fotbalisty příliš starý. Po příjezdu Teda mu dává jasně najevo svůj negativní postoj k němu, postupem času, ale zjišťuje, že Ted se snažá udělat vše pro dobro týmu. Roy je cholerik, bývá často negativní a přísný, ale i tak by pro své spoluhráče a spravedlnost udělal cokoliv.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Jamie Tartt

  Jamie Tartt

  Nejlepší útočník za Richmond a moc dobře to o sobě ví. Sebevědomý, mladý, sebestředný a povýšený nad ostatní, tak by se dala osobnost Jamieho Tartta. Jeho vliv se odráží na několika dalších hráčích, kteří se chovají stejně bezohledně jako on a Jamie toho využívá ve svůj prospěch.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Rupert Mannion

  Rupert Mannion

  Bývalý majitel AFC Richmond a bývalý manžek Rebeccy Welton, která se s ním rozvedla poté, co zjistila, že se za jejími zády sházel s milenkami. Fotbalový klub pro něj znamená vše, proto se Rebecca rozhodla ho o něj připravit nadobro.

  Sezóny 2
  2020 -
 • Sharon Fieldstone

  Sharon Fieldstone

  Psycholožka, která byla přizvaná, aby pomohla fotbalistu Dani Rojasovi vyrovnat se se smrtí maskota týmu, kterou omylem zavinil. Nakonec pomáhá nejen Danimu, ale i ostatním fotbalistům. K Tedovi se chová odměřeně, ale cítí, že ho něco trápí a mohla by mu pomoci.

  Sezóny 1
  2021 - 2021
1

Nepřehlédněte

Ted Lasso si odnesl čtyři ceny Emmy

Ted Lasso si odnesl čtyři ceny Emmy

Komediální seriál Ted Lasso z fotbalového prostředí byl jedním z nejúspěšnějších seriálu na předávání televizních cen Emmy Awards. Ze 73. ročníku cen si seriál odnesl celkem čtyři ceny, včetně pro nejlepšího herce v hlavní roli, kterou si odnesl Jason Sudeikis.

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama