The Americans (Takoví normální Američané)
88/100 - 62×

The Americans(Takoví normální Američané)

Příjemní manželé mají domek na předměstí, upravený trávník, děti, práci, americký přízvuk a americká jména. Nikdo, ani jejich děti, netuší, že jsou ve skutečnosti vzájemně cizími agenty KGB, kteří v USA v době studené války plní misi. A teď se do sousedství přistěhovala rodinka agenta FBI, mise se komplikují, spojky se mění a změnami prochází i samotná domácnost…

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FX | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller

O seriálu

O seriálu

Nový dramatický seriál stanice FX startuje 30. ledna 2013.

0 0
8.11.2012

Už zanedlouho se dostane na obrazovky nový seriál z produkce kabelové stanice FX, která stojí mimo jiné za úspěšným seriálem Sons of Anarchy či American Horror Story. Název novinky je The Americans a její děj je rozhodně zajímavý. V seriálu budeme sledovat dvojici agentů KGB, kteří se vydávají za Američany žijící ve Washingtonu v době, kdy byl prezidentem Ronald Reagan. Phillip a Elizabeth Jennings spolu mají dvě děti, které o jejich skutečné identitě nemají tušení. Jejich život jim začne znepříjemňovat nový soused – agent FBI z kontrarozvědky.

Seriál The Americans se může spolehnout na dobré herecké obsazení – hlavní dvojici ztvární Keri Russell a Matthew Rhys. Agenta FBI si zahraje Noah Emmerich a za režií pilotu stojí Gavin O´Connor, mimo jiné režisér vychvalovaného filmu Warrior. Na Americans se můžou diváci tešit od 30. ledna 2013.

Zdroj: FX

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů