The Astronaut Wives Club
88/100 - 13×

The Astronaut Wives Club

Tyhle ženy proslavilo jen jedno. Sláva jejich mužů. Poté, co se manželé několika žen vydají na vesmírnou výpravu, stanou se z jejich drahých poloviček celebrity. Začnou se o ně zajímat média a přinášet lidem denně podrobnosti z jejich (ne)obyčejných životů. Čím více jsou však pod tlakem veřejnosti a čím hůř na ně dopadají životní tragédie, spojí se dohromady, aby vše společně přečkaly. Seriál je natočen podle stejnojmenné knihy Lily Koppel.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Dominique McElligott (Louise Shepard), Odette Annable (Trudy Cooper), Yvonne Strahovski (Rene Carpenter), JoAnna Garcia (Betty Grissom), Azure Parsons (Annie Glenn), Erin Cummings (Marge Slayton), Zoe Boyle (Jo Schirra), Desmond Harrington (Alan Shepard), Sam Reid (John Glenn), Wilson Bethel (Scott Carpenter), Bret Harrison (Gordon Cooper), Kenneth Mitchell (Deke Slayton), Joel Johnstone (Gus Grissom), Aaron McCusker (Wally Schirra)

Wally Schirra

Wally Schirra

Námořní důstojník a zkušební pilot, který se stal jedním z astronautů programu Mercury.

Sezóny 1
2015 - 2015

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama