The Bastard Executioner (Mistr popravčí)
80/100 - 78×

The Bastard Executioner(Mistr popravčí)

Čtrnácté století. Anglie. Války. Jednou takovou válkou je poznamenán voják z armády krále Edwarda I. Jenže je znovu povolán do služby a musí se opět chopit meče ze všech nejkrvavějších: popravčího meče. Historický seriál The Bastard Executioner je sice fikcí, ale částečně se v něm budou odrážet některé momenty z dějin zejména Velké Británie, například povstání ve Walesu.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FX | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Stephen Moyer (Milus Corbett),


V seriálu se objeví Ed Sheeran

V seriálu  se objeví Ed Sheeran

24letý anglický zpěvák Ed Sheeran si v novém seriálu The Bastard Executioner střihne roličku. O tom, jak se k seriálu dostal, co si myslí o svém herectví a kostýmu, se podělil s Entertainment Weekly.

5 1
7.9.2015

Malé info na začátek

Anglický zpěvák Ed Sheeran pochází z Framlinghamu v Anglii. V roce 2008 přesídlil do Londýna, aby se mohl věnovat hudební kariéře. Nějakou dobu spal dokonce na ulici. Věřil ve své schopnosti a pomalu se probojovával do hudební branže. Jeho první klip byl The A Team, ale pořádně prorazil až s klipem Lego House, kde si zahrál Rupert Grint (Ron Weasley). Hodně na sebe upozornil díky možnosti natočit písničku I See Fire pro film Hobbit: Šmakova dračí poušť. Napsal i několik písniček pro britský boyband číslo 1, One Direction. Spolupracoval s takovými jmény jako Pharrell Williams, Rudimental nebo Taylor Swift. Od roku 2012 vyhrává jednu cenu za druhou, včetně několika cen Grammy. Jeho styl se vyznačuje melodickými, spíše pomalejšími písničkami na všemožná témata. Nevyhýbá se ale ani rychlejším věcem nebo střídání žánrů, například několikrát zabrousil i do rapu. A tento všestranný umělec přijal roli v tomto novém seriálu, jak se můžete dočíst v přeloženém rozhovoru.


EW: Jak jsi poprvé potkal Kurta Suttera?

Díky kouzlu Twitteru. Sledoval jsem SOA (Sons of Anarchy) a bylo to úžasné. Napsal jsem tweet: „Ať dělal hudbu k Sons of Anarchy kdokoliv, chci mu koupit pivo.“ A pak mi Kurt tweetnul, že se jmenuje Bob a že bych pro něj měl napsat písničku. Tak jsem to udělal. Od té doby jsme zůstali v kontaktu. A pak jsem jednou večeřel v jeho domě a mluvil jsem o účasti Marilyna Mansona v Sons of Anarchy a jen jsem prohodil, kdybys měl někdy jiný seriál, procpal bys mě do něj? Nějakou malou roličku? Tak jsem tady.

EW: Hrál jsi někdy předtím?

Na téhle úrovni ne. Zúčastnil jsem se několika školních her a představení národního divadla pro mladé, když jsem byl mladší. Hrál jsem sám sebe v Home and Away. Hrál jsem v Undeteable. Obvykle hraju sám sebe. Ale v tomhle vážně sám sebe nehraju.

EW: Počkat, nejsi zrovna na turné?

Jsem uprostřed světového turné. Kurt hodně dobře pracoval s mým rozvrhem.

EW: Takže měl Kurt nějaké speciální požadavky pro tvou roli?

Zjistil jsem, že mám reputaci usměvavého vlídného kluka, takže jsem chtěl opak. Řekl jsme Kurtovi, aby se ujistil, že mi napíše typově odlišnou roli. Ať mě napíše jako totálního blbečka. Cítil jsem, že to potřebuju.

EW: Je to role pro tvé mladé fanoušky?

Ne, ne. Moje babička nedávno – je jí 91 a je to Irka a je vážně skvělá – říkala: „Tak na to se hrozně ráda podívám.“ A já řekl: „Nemyslím, že to chceš vidět, babi." Ve své lince jsem udělal vážně hodně. Cítím, že to uspokojí moje fanoušky. Je fajn jednou za čas vystoupit z role a postavit se výzvě. Ne, že by to nutně znamenalo, že všichni, kdo mají rádi moji muziku, budou mít rádi tohle. Znamená to, že dělám něco jiného a zajímavého, než abych dělal nějakou romantickou komedii, což si myslím, že ode mě většina lidí čeká.

EW: Budeš svou hostující roli propagovat na svém Twitter účtu, který sleduje 15 milionů uživatelů?

Budu propagovat, že jsem v seriálu, ale chci, aby to lidi sledovali od začátku. Jinak se podívají jen na tu epizodu a budou si říkat, co se to tu ksakru děje. Nepřeskakujte, jen abyste mě viděli!

EW: A jaký je to pocit, točit pro televizi?

Cítím se hodně mimo. Cítím, že potřebuju ještě pár dní, abych se plně ponořil do myšlenky hraní. S kytarou v ruce jsem hodně dobrý, ale bez ní se cítím trochu ztracený. Myslím, že potřebuju víc herecké praxe. Oceňuju, že mi nikdo neříká, že ještě nejsem dobrý. Něco dělám a nikdo neříká, že je to „velká s*ačka.“ Buď jsou milí, ale myslím, že by jinak nebyli v tomhle seriálu, a nebo to šlo dobře.

EW: Snažili se maskéři a kostymérky změnit tvůj vzhled?

Když jsem přišel do maskérny, řekli: „Budeme vám muset zastřihnout ofinu a učesat vás podle hrnce,“ a já řekl: „Jo, tak to se nestane.“ Tahle čapka (kterou v seriálu nosí) je znak víry. S touhle čapkou hned víte, že jsem někdo z náboženské sekty.

EW: Promluvme si o zbytku tvého kostýmu.

Nosím punčocháče, což je zajímavé. Je docela těžké v nich močit. Jít na velkou jsem v tom už radši nezkoušel. To bude dost těžké. Myslel jsem si, že bude pod reflektory víc horko, ale jsem v pohodě.

zdroj: Entertainment Weekly

S jeho postavou sira Cormaca, ambiciózního a nebezpečného chráněnce vysoce postaveného představitele církve, bychom se měli potkat dokonce několikrát. Poprvé již ve čtvrté epizodě. The Bastard Executioner začíná dvouhodinovou premiérou už 16. září, tak to nepropásněte.

Co si myslíte o účasti této pěvecké hvězdy v historickém seriálu? A jak myslíte, že jeho postava dopadne? Pro koho asi ztratí hlavu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama