The Company You Keep
0/100 - 0×

The Company You Keep

Seriál vypráví příběh podvodníka Charlieho a důstojnice CIA v utajení Emmy. V noci plné vášně vzplane mezi dvojicí láska, která se však profesně střetává.

USA | 2023 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 44 minut
žánr
Drama, Krimi

Seriál The Company You Keep druhou sérii nedostane

Seriál The Company You Keep druhou sérii nedostane

Stanice ABC se rozhodla neprodloužit nový dramatický seriál The Company You Keep, v němž hlavní roli ztvárnil Milo Ventimiglia.

0 1
11.6.2023

The Company You Keep, produkovaný společností 20th Television z Disney TV Studios, si i přes vysokou sledovanost nakonec nevedl tak dobře jako další dva seriály ABC v polovině sezóny 2023, drama Will Trent, které bylo obnoveno pro druhou sezónu, a komedie Not Dead Yet, která má na obnovení dobré vyhlídky.

Přesto má společnost Disney s Ventimigliou, který se do The Company You Keep přesunul po šesti sezónách v hlavní roli v hitu stanice NBC This Is Us, dlouhodobý vztah. Na základě toho a skutečnosti, že The Company You Keep měl premiéru až v polovině sezóny, se hovořilo o tom, že by ABC mohla seriálu udělit druhou sezónu, aby měl více času najít si své diváky.

Foto: ABC

Vedle seriálů Big Sky a Alaska Daily se jedná o jeden ze tří seriálů, které ABC zrušila. Jediným dramatickým seriálem stanice, o jehož osudu zatím nebylo rozhodnuto, je Rookie.

Seriál The Company You Keep, který vycházel z korejského formátu My Fellow Citizens, jenž běžel více než ve 30-ti epizodách na KBS2, sledoval podvodníka Charlieho (Ventimiglia) a důstojnici CIA v utajení Emmu (Catherine Haena Kim). Noc plná vášně vyústí v lásku mezi dvojicí, která se nevědomky ocitne v profesní kolizi. Zatímco Charlie rozjíždí „rodinný byznys“, aby mohl nadobro vypadnout, Emma se blíží k pomstychtivému zločinci, který má v rukou Charlieho rodinné dluhy.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama