The Grand Tour
94/100 - 118×

The Grand Tour

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se po odchodu z BBC přestěhovali na Amazon, kde pokračuje jejich Velká jízda, kde se věnují autům a všemu, co s auty souvisí.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Komedie, Sportovní, Talk show
hrají
Jeremy Clarkson (Jeremy Clarkson), Richard Hammond (Richard Hammond), James May (James May), Mike Skinner (Mike Skinner), Abbie Eaton (Abbie Eaton)

James May se vyjádřil k budoucnosti pořadu Grand Tour

James May se vyjádřil k budoucnosti pořadu Grand Tour

Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond se ustavičně věnují automobilovým pořadům téměř dvacet let. Podle nedávného komentáře jednoho z nesmrtelné trojice se každý chce stále naplno pouštět do road tripů a Amazon jejich odhodlání hojně podporuje.

9 0
8.9.2022

Za necelý týden se na obrazovky vrátí oblíbená trojice moderátorů, která se v nadcházejícím speciálu vydá za polární kruh. Už to, že arktickým speciálem odstartuje pátá série, značí, že Prime Video má v plánu do budoucna rozšiřovat svou knihovnu o další speciály, jimiž nová sezóna rozroste.

Nadšení a zájem do práce stále neopouští ani jednoho z moderátorů. Ti se zapřísahali, že by byli schopni natáčet nové díly donekonečna, tedy dokud na to budou stačit s dechem. O tom nedávno vtipkoval May, který si v rozhovoru pro časopis The Mirror šťouchl do svého kolegy: „Jezdit s autem v televizi není práce nikterak náročná. Na světě jsou i horší věci. Opravdu mnohem horší. My v tom budeme pokračovat, dokud jeden z nás neumře. K tomu by mohlo dojít brzo, když se na nás podíváte, především na Jeremyho. Znám devadesátníky, kteří stále vesele řídí auta, takže my bychom byli schopni v tom pokračovat, dokud nás někdo nezastaví, že už nás má plné zuby.“

Podle Maye může být budoucnost Grand Touru stále bohatá.

The Grand Tour by tady s námi mohl být ještě dlouho. Štáb má momentálně předtočenou jednu celou epizodu, která se navíc natáčela poblíž nás a u našich sousedů. Vedle speciálů se každý z moderátorů navíc věnuje vlastním zálibám, které zábavnou formou přenáší do sólových projektů. Jeremy finišuje s druhou sérií Clarkson's Farm, May naznačil, že by se rád vrátil k pořadu o vaření, a Hammond má stále ruce plné práce s renovováním automobilů a motorek.

Foto: Amazon Prime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E02: The Grand Tour Presents: Eurocrash

cz100%
DOKONČENO

Překlad: Ludmila Vodičková
Korektivní dohled: Miroslav Kokinda

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte The Grand Tour

The Grand Tour Presents: Eurocrash

Thumbnail Play icon

Reklama

Pátá sezóna

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

Clarkson, Hammond a May znovu natáčí se štábem další celovečerní film, čímž dotahují nadcházející premiéry. Filmuje se na jihovýchodě Afriky v Zimbabwe a poslední klapka má padnout 30. září na mostě u Viktoriiných vodopádů.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Ze světa Grand Touru

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

K první sérii pořadu The Grand Tour vydal Amazon také doprovodnou knihu, ve které se dozvíte spoustu nesmyslů a také zajímavostí ze zákulisí. Výpovědní hodnota je nulová, ale královsky se pobavíte. Vyplatí se ji koupit?

Moderátoři

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama