The Messengers (Poslové) Poselství prvních epizod

Poselství prvních epizod

Poselství prvních epizod

Jaké poselství nám přináší tento seriál a na co se můžeme těšit v jeho začátku?


10 0
16.4.2015

Do pouště dopadne záhadný předmět a způsobí zástavu srdce pěti zdánlivě neznámým cizincům. Ti se pak probouzejí k životu a zjišťují, že byli obdarování nevídanými schopnostmi.

1×01 Awakening


Poznáme naše nové hrdiny a strasti jejich minulosti. Všichni byli předurčeni k velkým věcem, zabránění Vytržení a tím i nenaplnění Zjevení.

Svedeni osudem, Vera, Erin, Joshua, Raul a Peter se konečně poznávají a potkávají tajemnou Rose, která jim odhalí jejich úděl.

1×02 Strange Magic

Všechny cesty vedou do Říma, v tomto případě však k Rose. Naši hrdinové musí pochopit rozsah svých schopností a účel za jakým je získaly.

Objeví se první jezdec a Vera odhalí svou schopnost..

1×03 Path to Paradise

Hon na jezdce apokalypsy začíná a stejně tak i boj o spásu lidských duší.

Jsou Andělé Apokalypsy, Foto: CW

Messengers nám podobně jako třeba seriál Sleepy Hollow nabídne námět s biblickými jezdci apokalypsy. Tentokrát se však nebude odvracet konec světa (který se odvrátit stejně ani nedá), ale zabraňovat křesťanskému Vytržení. A cože je to Vytržení? Jedná se o událost při které podle Bible dojde k odchodu věřících (nebo všech lidí, liší se podle výkladu) do oblak za naším Pánem. Nebudeme však sledovat jen příběhy našich andělských hrdinů. Podle obsazení vedlejších postav se podíváme na události po celém světě. A čekají nás návraty některých oblíbených hereckých tváří z jiných seriálů. Bude zajímavé sledovat jak si s takovým námětem seriál poradí a nakolik dokáže upoutat pozornost diváků.

V profilech jednotlivých epizod naleznete už nyní promo fotografie a popisky děje. Těšíte se na seriál? Zaujal vás tento námět?

Diskuze /1

gladiator992

Už sa neviem dočkať…

16.4.2015 | 19:21:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec poselství

O osudu seriálu je rozhodnuto

O osudu seriálu je rozhodnuto

Stanice již s druhou řadou Messengers nebude pokračovat.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Promo postav

Promo postav