The Outpost
78/100 - 50×

The Outpost

Mladá dívka jménem Talon je na dobrodružné cestě. Je poslední svého druhu, a proto se rozhodne pomstít svou rodinu. Na cestě však zjišťuje, že má nadpřirozené schopnosti, které postupně začíná ovládat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy

S04E12: The Betrayer

S04E12: The Betrayer
cz sk
1.10.2021
43 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Menší romanticko epická předehra před velkým finále…

5.2.2022 | 15:07:28
Blázen z Jericha

Outpost je momentálně nejlepší seriál na CW. Bez prdele

7.10.2021 | 12:01:20
Raiden123

Ukecana priprava na boj zo siestimi prastarymi.Aster vymyslel plan,ktory by ho vyradil z bojaa dal kinj spet pre Talon,prekvapivo meno Thalon v inom jazyku je Thalia ako jej predkovia.

Trocha podivnosti tu je,ze pravdepobne z ludi vznikli prastary a s jedneho prastareho vznikli temnokrvny,podivny pribehovy kruh sa tu vytvara.

Ako keby sa ludia niekde technicky vyvinuli az tak,ze s technologie vznikla alchymia a zavrhli takmer vsetku technologiu,no nechali si klonovanie a spuosob hybernovania vojakov.Potom vznikli prastary ako prostriedok na vyhratie nejakej vojny,no ich tvorca asi sam padol ich rukou,ked podcenil ich nicivu moc a zdedenu viziu ovladania sveta.

1.10.2021 | 12:28:28

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama