The Stand (Svědectví)
77/100 - 6×

The Stand(Svědectví)

Čtyřdílná minisérie na motivy stejnojmenného oblíbeného románu Stephena Kinga. Stačí nanosekunda v laboratoři a lidé na celém světě umírají jako na běžícím pásu. Respektive ještě rychleji, na druhý den je jich mrtvých asi 99% a zbylo jen pár imunních „šťastlivců“. A to by nebyli lidé, aby takovou příležitost, plnou paniky a bezvládí, nezkusili využít ve vlastní prospěch na úkor ostatních. Díky tomu se utvoří dvě velice odlišné skupinky a boj dobra se zlem na sebe nenechá dlouho čekat. V ČR je název minisérie někdy překládán jako Poslední boj.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 90 minut

S01E04: The Stand

S01E04: The Stand

Konečná konfrontace mezi dobrem a zlem se utváří.

cz sk
12.5.1994
1 hodina 30 minut

Tom shromažďuje informace a pokouší se vrátit do Boulderu. Když byla matka Abigail pryč a několik členů výboru při výbuchu zabilo, Stu, Larry, Glen a Ralph vyrazili na západ podle pokynů. Nadine a Harold se vydali do Las Vegas, ale Randall Flagg má pro ně oba něco zvláštního. Flaggova skupina se začíná rozpadat. Trashcan Man se rozhodne zapálit největší požár svého života.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama