The Wheel of Time (Kolo času)
71/100 - 73×

The Wheel of Time(Kolo času)

Tento fantastický epos se odehrává ve světě, kde sice magie existuje, ale pouze ženy ji dokážou používat. Příběh sleduje Moirain, členku stínového a vlivného sesterstva nazývaného Aes Sedai, na strastiplné cestě po celém světě s pěti mladými společníky. Moirain věří, že jeden z nich by mohl být reinkarnací nesmírně mocného muže, kterému proroctví přisuzují, že buď lidstvo zachrání, nebo ho uvrhne do záhuby. Sága obsahuje množství prvků evropské i asijské kultury a filozofie, nejsnáze postřehnutelný je především motiv cyklické povahy času, který nalézáme v buddhismu či hinduismu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy
hrají
Michael McElhatton (Tam al'Thor), Rosamunde Pike (Moirain Damodredovna), Barney Harris (Matrim Cauthon), Josha Stradowski (Rand al'Thor), Marcus Rutherford (Perrin Aybara), Madeleine Madden (Egwain al'Vera), Daniel Henney (al'Lan Mandragoran), Álvaro Morte (Logain Ablar), Zoë Robins (Nyneiva al'Meara)

al'Lan Mandragoran

al'Lan Mandragoran

Strážce Moirain Sedai, nekorunovaný král Malkieru.

Sezóny 1
2021 -

Lan, dědic královské dynastie Malkieru, byl odnesen jako batole, když zem zaplavily hordy trolloků a následně ji pohltila nehostinná pokřivená pustina nazývaná Morna. Od mala se učil umění šermu a jako dospělý se nechal připoutat k Moirain Sedai jako její strážce.

Sezóna první

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Excalibur

Ten herec to tady hraje působivě dobře. Jen mi nesedí samurajové do světa Kola času. Systém boje, zbraně atd byl popsaný o dost jinak.

21.12.2021 | 17:45:51
xflori01

Pro mě zatím nejsympatičtější postava

webmaster
4.12.2021 | 17:23:50

Překlad

Epizoda S01E08: The Eye of the World

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama