The Wire (The Wire - Špína Baltimoru)
98/100 - 51×

The Wire(The Wire - Špína Baltimoru)

Seriál The Wire se odehrává v americkém městě Baltimore ve státu Maryland a mnozí jej řadí mezi nejlepší televizní počiny všech dob. Skládá se z pěti řad a každá z nich zkoumá jinou část společnosti: nelegální obchod s drogami, systém přístavů, vládu a byrokracii, vzdělávání a školy a na závěr tisk.

USA | 2002 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S02E04: Hard Cases

S02E04: Hard Cases

"Pokud uslyším hudbu, budu tančit.

cz sk
22.6.2003
4 330 000
50 minut

" – GreggsD'Angelo konfrontuje Avona ohledně špatného balíčku a umyje si ruce podniku. Avon zprostředkovává dohodu, aby se vzdal vězeňského důstojníka za snížení jeho trestu. Valchek konkrétně žádá poručíka Danielse o vyšetřování Sobotky. Daniels vyjednává s Burrellem a zajišťuje příslib své vlastní jednotky pro hlavní zločiny po skončení vyšetřování Sobotky. Sobotka trestá svého syna a synovce za jejich neoprávněné pašování s Řekem; hájí své nedovolené obchody jako prostředek k regeneraci nemocného loděnice. Ziggy si i nadále užívá své nově objevené bohatství. McNulty se osobně zajímá o zavražděné ženy a je pod tlakem, aby našel Omar pro Bunk Moreland.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama