Tiny Beautiful Things (Krásné maličkosti)
67/100 - 3×

Tiny Beautiful Things(Krásné maličkosti)

Sledujeme ženu, která se neochotně stane postavou Milá Sugar. Je anonymní, uznávanou sloupkařkou, která píše rady do života, i když se jí hroutí vlastní život.

USA | 2023 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Kathryn Hahn (Clare Pierce), Sarah Pidgeon (Mladá Clare), Quentin Plair (Danny Kincade), Tanzyn Crawford (Rae Pierce-Kincade), Merritt Wever (Frankie)
redaktoři
fifakovaterka

Trailer k seriálu Tiny Beautiful Things ukazuje Kathryn Hahn, jak se vyrovnává s chaotickým životem

Trailer k seriálu Tiny Beautiful Things ukazuje Kathryn Hahn, jak se vyrovnává s chaotickým životem

Život může být někdy chaotický, ale soustředit se na jeho drobné krásné aspekty může nabídnout únik z chaosu. Kathryn Hahn nám ukáže, jak můžeme maximálně využít vzácné životní okamžiky, abychom přežili těžké časy v připravovaném seriálu společnosti Hulu s názvem Tiny Beautiful Things.

0 0
24.3.2023

V limitovaném seriálu natočeném podle stejnojmenného bestselleru Cheryl Strayed hraje Kathryn Hahn Clare, matku, manželku a spisovatelku, které se hroutí život, než dostane nabídku psát nový sloupek s radami. Seriál bude vyprávět Clařin příběh v několika časových rovinách, přičemž bude sledovat její současný život, kdy je na pokraji rozvodu a vychovává svou dospívající dceru s homosexuální orientací, a zároveň se vrátí do jejích mladých let, kdy jako začínající spisovatelka sní o velkých snech. Diváci se s Clařinými problémy seznámí hned v úvodu traileru. Vidíme ji na terapii s manželem (Quentin Plair) ve snaze zachránit jejich manželství, které se zjevně zdá být nenapravitelné. Neztrácí jen manžela, ale i dceru Rae (Tanzyn Crawford), která se jí stále více vzdaluje.

Foto: Hulu

Navzdory neustálému hrubému zacházení, kterého se jí od Rae dostává, se zdá, že Clare je odhodlaná jejich vztah napravit. Naskytne se jí nepravděpodobný nástroj, s jehož pomocí si může ulehčit své problémy, když jí starý přítel nabídne možnost stát se sloupkařkou, což Clare považuje za něco, pro co nemá úplně nejlepší předpoklady, ale neochotně to přijme. Její nová role ji přivádí na cestu úvah, kdy se noří do svých osobních zkušeností, aby čtenářům nabídla užitečné perličky.

Hlavní postava byla vytvořena na základě osobních zkušeností spisovatelky, která pracovala jako sloupkařka The Rumpus. Kromě zmíněných herců se v seriálu objeví také Owen Painter, Merritt Wever, Elizabeth Hinkler a Michaela Watkins. Liz Tigelaar působí jako tvůrkyně, showrunnerka a výkonná producentka spolu s výkonnými producentkami Reese Witherspoon, Laurou Dern, Lauren Neustadter, Stacey Silverman, Jayme Lemons, Cheryl Strayed a Kathryn Hahn.

Všech osm epizod seriálu Tiny Beautiful Things bude mít na Hulu premiéru 7. dubna.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama