Tokyo Vice
91/100 - 24×

Tokyo Vice

V pozdních 90. letech se americký novinář Jake Adelstein přesouvá do Tokia, aby se připojil k zaměstnancům hlavních japonských novin jako jejich první cizinecký reportér. Pod svá křídla ho vezme zkušený detektiv z mravnostního a Jake začíná prozkoumávat temný a nebezpečný svět japonské jakuzy. Založeno na stejnojmenném memoáru od Jakea Adelsteina.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 55 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Ansel Elgort (Joshua "Jake" Adelstein), Ken Watanabe (Hiroto Katagiri), Rachel Keller (Samantha Porter), Show Kasamatsu (Akiro Sato), Rinko Kikuchi (Emi Marujama), Hideaki Ito (Džin Mijamoto), Ella Rumpf (Polina), Tomohisa Yamashita (Akira), Takaki Uda (Džun "Trendy" Šinohara), Kosuke Tanaka (Makoto "Tintin" Kurihira), Shun Sugata (Hitoši Išida), Ayumi Tanida (Šinzó Tozawa), Ayumi Ito (Misaki Taniguči), Masayoshi Haneda (Jošihiro Kume), Masato Hagiwara (Duke)

Tokyo Vice se s další sérií už nevrátí

Tokyo Vice se s další sérií už nevrátí

Pro fanoušky seriálu Tokyo Vice tu máme smutné zprávy, neboť se stanice Max rozhodla se seriálem dál nepokračovat a tudíž nás už třetí série nečeká. Alespoň že konec druhé řady působí dojmem poměrně uzavřeného příběhu.

2 3
9.6.2024

První sérii Tokyo Vice jsme viděli před více než dvěma lety a letos v únoru odstartovala série druhá, nicméně práce na tomto seriálu začaly už před pěti lety. Bohužel už ale na žádnou další práci na tomto seriálu nedojde, neboť se vedení Max rozhodlo seriál neprodloužit pro třetí sérii.

Během posledních pěti let se Max ujistil, že budeme moci odvyprávět náš příběh. Podporovali nás na každém kroku. Nejen že nám dali tyto dvě série, ale také odsouhlasili, když jsme chtěli první sériu ukončit několika cliffhangery a když jsme pak požádali o dvě epizody navíc pro druhou sérii, abychom mohli dojít k tomu, jak si to J.T. Rogers vždy představoval.

(Tokyo Vice se na Max už s další sérií nevrátí. Foto: Max)

Z tohoto společného tvrzení tvůrce J.T. Rogerse a výkonného producenta Alana Poula vyplývá, že byl příběh seriálu vždy zamýšlen na dvě série, což potvrdili i zástupci stanice Max a i samotná hvězda seriálu Ansel Elgort podle informací uzavřel smlouvu na dvě série. Když vezmeme v potaz konec druhé řady, tak si můžeme všimnout, že hlavní dějové linky byly završeny. Přesto ale byly ponechány pootevřené dveře na případné pokračování.

Jsme vděční nejen Max, ale i našim partnerům u Fifth Season, kteří prodali seriál po světě a učinili z něj případ globálnho úspěchu. Byli v tom od začátku s námi a zajistili, že jsme z toho mohli udělat seriál, jaký jsme chtěli. Odezva od médií i fanoušků, obzvláště u druhé série, byla ohromná. Bylo senzační zjistit, jak diváky naše postavy zajímaly, a slyšet, jak toho chtějí víc. Víme, že je toho k odvyprávění víc. Samozřejmě ještě uvidíme, co budoucnost přinese, ale jsme vskutku vděční, že jsme se mohli o tento příběh prostřednictvím Max se všemi podělit.

Tvůrci si zjevně sami uvědomují, že pokračovat by se v seriálu dalo a částečně jejich slova vyzněla tak, že nadějí je, že třeba nějaká jiná stanice projeví zájem o jejich seriál. Pokud by se tak ale nestalo, tak nám útěchou může být, že seriál neskončil nějakým velkým cliffhangerem a noví diváci tak klidně mohou seriál zhlédnout s klidnou hlavou, že je na konci čeká poměrně uspokojivý závěr seriálu.

Zdroj: TVLine

Je vám líto, že už seriál nebude pokračovat?

Diskuze /3

anushka

Skvělý seriál. A vůbec mě nemrzí, že to nebude pokračovat. Myslím, že závěr byl důstojný a zbytečně už by to natahovali.

#2 stoky
webmaster
9.6.2024 | 11:49:37
stoky

#1 anushka: Presne tak, za mna bol zaver 2. serie skvelym koncom celeho serialu.

9.6.2024 | 13:13:39
jose8

Alespoň to bylo zakončené, nicméně mi bude TV chybět. Podobných seriálu se dneska už moc netočí.

9.6.2024 | 13:27:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Tokyo Vice se s další sérií už nevrátí

Tokyo Vice se s další sérií už nevrátí

Pro fanoušky seriálu Tokyo Vice tu máme smutné zprávy, neboť se stanice Max rozhodla se seriálem dál nepokračovat a tudíž nás už třetí série nečeká. Alespoň že konec druhé řady působí dojmem poměrně uzavřeného příběhu.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama