TRON: Uprising (TRON: Povstání)
92/100 - 15×

TRON: Uprising(TRON: Povstání)

Série zasazená do časového období mezi filmy Tron a Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy počítačový svět Síť poznal. Postupně se stává vůdcem revolty proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 30 minut
žánr
Akční, Animovaný, Sci-fi
hrají
Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Emmanuelle Chriqui (Paige), Mandy Moore (Mara), Nate Corddry (Zed), Reginald VelJohnson (Able), Lance Henriksen (Generál Tesler), Fred Tatasciore (Clu 2)

Mara

Mara

Mechanička, která se kamarádí s Beckem a Zedem.

Sezóny 1
2012 - 2013

Životní status: Naživu

Barva obvodu: Bílá, žlutá

Pohlaví: Žena

Profese:

     - Automechanik

Spojenci:

     - Beck

     - Zed

     - Able

     - Bodhi


     Základní informace o postavě:

     Mara patří mezi Beckovi nejlepší přátele a je to také jeho spolupracovnice v Ableově garáži. Její primární specializací je výroba smrtících zbraní a vozidel. Mara dala průchod svým citům, když vyjádřila obdiv k odpadlíkovi, aniž by měla sebemenší tušení, o koho se vůbec jedná.


     Život před okupací:

     Mara pracuje v Ableově garáži po většinu svého života. Její primární specializací je výroba nejničivějších zbraní a vozidel v celé Síti. Téměř všechen volný čas tráví se svými přáteli Beckem, Zedem a Bodhim, mezi jejich nejoblíbenější činnosti patří souboje se světelnými disky a také časté návštěvy místním klubu „Konečná“.


     Okupace:

     Poté, co se velitel Clu zmocnil města Argon, jeden z Mařiných nejlepších přátel, Bohdi, byl vymazán přímo před očima Mary a jejích přátel Becka a Zeda. Tato událost s Marou pořádně zamávala, ale na rozdíl od Becka se držela stranou.

     Uvěznění:

     Nedlouho na to byla zničena socha velitele Clu, která do té doby stála na náměstí, neznámým programem v převleku Trona. Velitel celé okupace města Argon, generál Tessler se následně na to rozhodl zajímat programy a donutit je bojovat proti době v Koloseu. Mezi zajatce patřili i Mara a její kamarád Zed.

     Společně s dalšími programy byli odvedeni k transportu, který je měl odvézt k již zmíněnému Koloseu. Když už se zdálo, že je vše ztraceno, trať, po které transport jel, se náhle zhroutila a transport tak vykolejil. Za pomoci jednoho z černých strážců se Beckovi, v převleku, podařilo Maru a Zeda spolu s dalšími programy, osvobodit.


     Vztahy:

     Beck:

     Zed:

     Bohdi:

     Able:

     Odpadlík/Tron:

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů