Walker: Independence
80/100 - 3×

Walker: Independence

Prequel k seriálu Walker, který se odehrává na konci 19. století. Sledujeme v něm Abby Walkerovou, movitou ženu z Bostonu, jejíž manžel je během cesty na Západ zabit před jejíma očima. Abby se vydává na cestu pomsty a setkává se s milým darebákem Hoytem Rawlinsem, který hledá své poslání. Putování zavede Abby a Hoyta do texaského města Independence, kde se setkávají s rozmanitými obyvateli, kteří prchají před svými vlastními komplikovanými minulostmi a jdou si za svými sny.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Western
hrají
Katherine McNamara (Abigail Walker), Matt Barr (Hoyt Rawlins), Justin Johnson Cortez (Calian), Greg Hovanessian (Tom Davidson), Philemon Chambers (Augustus), Katie Findlay (Kate Carver), Lawrence Kao (Kai Sung), Gabriela Quezada (Lucia Reyes)

Počátek rodiny Walkerové se představuje v prvním traileru

Počátek rodiny Walkerové se představuje v prvním traileru

Po plakátu a prvních fotografiích z Walkerova prequelu tu máme i první, téměř čtyřminutovou, upoutávku. Abby Walkerová cestuje do města Independence, avšak její manžel je po cestě zabit a ona je odhodlaná se pomstít a zajistit pro svého muže spravedlnost. A s tím jí vypomůže Hoyt Rawlins.

8 0
20.5.2022

Kromě traileru, který můžete zhlédnou níže, tu pro vás rovněž máme celý oficiální popis seriálu.

Příběh se odehrává na konci 19. století a sledujeme v něm Abby Walkerovou, movitou a vytrvalou ženu z Bostonu, jejíž manžel je během cesty na Západ zabit před jejíma očima. Po setkání s Calianem, zvídavým apačským stopařem, Abby přijíždí do texaského města Independence, kde se setkává s rozmanitými obyvateli, kteří prchají před svými minulostmi, jdou si za svými sny a chrání svá vlastní tajemství. Takovými jsou například Kate Carverová, osobitá burleskní tanečnice, která se až moc zajímá o Abbyin původ, a oduševnělý čínský imigrant Kai, který řídí místní restauraci s prádelnou a bez skrytých záměrů nabídne Abby své přátelství. Abby se rovněž střetává s darebákem, zlodějem a podvodníkem Hoytem Rawlinsem, který má srdce ze zlata a který si rychle udělá z Abby cíl, dokud to ona celé neobrátí proti němu. Při hledání spravedlnosti pro svého manžela Abby naráží na vznešeného zástupce šerifa Augusta a jeho šéfa, šerifa Toma Davidsona, o němž věří, že je ve skutečnosti velice špatným člověkem. Abby a Hoyt se ocitnou na stejné straně a oba chtějí zjistit pravdu o tom, kdo zabil Abbyina manžela a zavážou se ochránit Independence, vzkvétající pohraniční město, kde nic není takové, jak se zdá.

Thumbnail Play icon

Zdroj: CW

Diskuze /1

bloody_maniac

upřímně tomu dám šanci jenom kvůli Kat :D <3

21.5.2022 | 9:27:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak započal rod Walkerových a jaký původ má jejich příjmení, odpovědi jste se dočkali v prvním díle Walker: Independence, v němž byl představen úplně první Walker.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama