Warrior (Bojovník)
96/100 - 82×

Warrior(Bojovník)

Seriál se odehrává v Čínské čtvrti v San Franciscu, kam právě dorazil mladý bojovník, který se ocitne přímo uprostřed války.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CineMax, MAX | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Andrew Koji (Ah Sahm), Jason Tobin (Mladý Jun), Dean S. Jagger (Dylan Leary), Dianne Doan (Mai Ling), Olivia Cheng (Ah Toy), Langley Kirkwood (Walter Buckley), Kieran Bew (Bill O'Hara), Joanna Vanderham (Penelope Blake), Joe Taslim (Li Yong), Tom Weston-Jones (Richard Lee), Hoon Lee (Wang Chao), Christian McKay (Samuel Blake), Perry Yung (Otec Jun), Jenny Umbhau (Lai), Henry Yuk (Long Zii)

Poslední souboj třetí řady je dobojovaný, zbývá ještě nějaký prostor pro další sérii?

Poslední souboj třetí řady je dobojovaný, zbývá ještě nějaký prostor pro další sérii?

Všechny epizody seriálu Warrior jsou odvysílané. Teď nás čeká dlouhé čekání a rozhodování o budoucnosti seriálu.

7 0
21.8.2023

Warrior svůj souboj o život již jednou vyhrál. Během roku 2020 stanice Cinemax ukončila veškerou seriálovou tvorbu. Jediný seriál, který přežil, byl Warrior. Na oficiální obnovení jsme si museli počkat přes rok.

Seriál čekalo stěhovaní na streamovací službu, která se v té době jmenovala HBO Max. Tato služba ani nestihla seriál odvysílat a už se přejmenovala na Max. Rebrandingu bychom se v dnešní době měli dočkat i u nás.

HBO je všeobecně známé tím, že kosí svou tvorbu jako o závod. Nervozita je na místě. Zvláště když přihlédneme k tomu, že původní zápletka již byla vyřešena. Další řádky budou obsahovat spoilery. Zvažte tedy, zda chcete pokračovat ve čtení a prozradit si děj třetí série.

Dorazí Warrior počtvrté? Foto: HBO

Dech beroucí poslední epizoda uzavřela řadu příběhů. Ah Sahm se rozloučil s Hop Wei a rozhodl se bráti svou sestru a to i přesto, že měl velkou šanci vydat se pryč z města se svou láskou Yan Mi. Právě jeho útěk by pak zcela jistě znamenal konec seriálu. Tvůrci nás v tomto ohledu nechávali po celou dobu ve velké nejistotě. Ah Sahm o odchodu z města mluvil až příliš často.

Nakonec se ale postavil svým přátelům a rozhodl se pro sestru. Hop Wei je na kolenou. Tady se v nové řadě bude startovat od začátku. Stejný osud čeká i Long Zii. Mai Ling se sice stihla provdat za Li Yonga, ale její snaha upevnit své postavení ji stálo všechno. Dva největší klany jsou tedy v rozpadu.

Naopak tu máme hned několik želízek v ohni, které dávají naději pro novou řadu. V závěru se nám zformoval nový tong okolo Li Yonga. Tento tong by mohl vnést do seriálu nový vítr, vezmeme-li v potaz, že je pořád ženatý s Mai Ling.
Zajímavý vývoj by mohl být i okolo starosty Buckleyho, který si začal románek s Catherine. Jenomže jak už to tak v seriálech bývá, tak Catherine má své postranní úmysly. V poslední epizodě jsme ji mohli vidět v posteli s někým jiným. Jak se zdá, tak její vztah se starostou jde právě podle jejího plánu.
Velkého zvratu jsme se dočkali i v případě Wanga. Tento obchodník to dlouhou dobu hrál na všechny strany a právě to se mu stalo osudným. Do děje se totiž vrátil Zing a s Wangem si srovnal účty. Wang tak momentálně bojuje o život s minimální šancí na přežití.

Nová řada by tak mohla být především jedním velkým restartem. Po finále třetí řady nezůstal kámen na kameni. Ah Sahm konečně našel svou sestru, kterou se do Ameriky vydal hledat. Jeho mise je splněna. Máme tu tedy velkou šanci, že bude seriál ukončen. Na druhou stranu, příběh má pořád prostor se rozvíjet, takže šance na obnovení by tu byly.

Chtěli byste, aby Warrior získal čtvrtou řadu?

Zdroj anotačního obrázku: MAX

Diskuze /5

Zilwicky

Na jednu stranu nechcem aby to moc naťahovali, na druhu stranu tam ostalo dost liniek neuzatvorených – takže áno, chcem ďalšiu sériu. Ideálne ale už len jednu, maximálne 2 :)

22.8.2023 | 8:50:11
Erzik

Vnímám to dost podobně. Pokud seriál skončil, tak docela obstojně, to hlavní je vyřešeno a zbytek si můžeme domýšlet. Na druhou stranu opravdu je v čem pokračovat a bylo by to jistě stejně napnuté a dramatické.

Jinak v článku mi chybí ještě zmínění linek s Learym a Ah Toy. Leary se dostal do politiky svým krvavým a gangsterským způsobem a byť by to mohlo být takto ukončeno, tak je tam i jak pokračovat. No a Ah Toy si krásně došla pro svou pomstu, ale taky bych rád viděl jak to s tí bude dál a jestli Lai zemřela nebo přežila…

redaktor
22.8.2023 | 9:24:10
MARTAS SK

Nevidím zmysel v reštarte. Totálna blbosť. Práveže je tam veľa dejových liniek a Hop Wei gang sa schopí a nenechá Ah Sahma za to len tak.

22.8.2023 | 10:36:57
anushka

Nedávno jsem četla rozhovor s Andrew Kojim o tom, jak to vidí s pokračováním, a říkal, že jestli nějaké bude, tak to musí být hned. Že už není nejmladší a nezvládne dlouho dělat takové fyzické výkony, jako jsou pro Warriora nutné. Hodně ho prej „bolelo“ dostat se zase do formy po té dlouhé pauze. Takže jestli budou chtít pokračování, tak bychom to snad měli vědět dřív než zase za rok. Já bych si alespoň ještě jednu řadu přála. Taky mi přijde, že je tam ještě co řešit. Třeba ten Zing na konci. Hrozně bych chtěla pro Ah Sahma šťastný konec. Byla bych ráda, aby seriál končil tím, že se v San Francisku nějak všechno dořeší a on odjede za tou svou tiskařkou a budou žít šťastně až do smrti :D

webmaster
22.8.2023 | 12:43:07
Malachi1210

Výborný seriál, a už od dětství miluji Bruce Lee(ho). A v tom seriálu jakoby byl zakopaný zčásti jeho životopis… A vrátím se konci 2. Sezóny. Scéna kdy vytáhl nunchaku, mi vehnala slzy do očí a zároveň úsměv. Za mě jednoznačně nejlepší bojová scéna za posledních 20 let. Co mě teda ale neskutečně irituje to je hlavně už všech seriálu. Tak je to jak prostě všude musíš za každou cenu nacpat nějaký Bukanyry a je úplně jedno jestli je to ženská nebo chlap. Nikdy jsem s tím problém neměl, ale to jak to všem teď cpou úplně až násilím dokonce už i v kreslených filmech. A to co udělali z Marigolda v zaklínači. Snad už není ani možný! Díky tomu a určitě nebudu jediný, tak budu jeden z těch a hlavně to už vyloženě odmítám dokoukat poslední sezónu. Já být na Cavilovém místě. Tak s tím seknu už v půlce sezóny. Zatím se omlouvám za odbočku i když to s Warriorem také souvisí, ale prostě muselo to ven. Určitě bych si přál ještě jednu sezónu, už z toho důvodu ,že mi tam chybí odvetný duel s Li Yongem. No a hlavně konec bych viděl prostě, že Ah Sam na konci musi zemřít. Něco ve stylu pěst plná hněvu… Můj názor.

26.8.2023 | 3:34:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Oblíbené postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama