Wentworth
97/100 - 77×

Wentworth

Bea Smith musí do vězení. Vezmou jí dceru a na svůj rozsudek čeká ve wentworthské věznici v Austrálii.

Austrálie | 2013 | Pauza
vysílání
8 sezón | Showcase, SoHo | 42 minut
žánr
Drama


Nová ředitelka se chystá do Wentworthu

Nová ředitelka se chystá do Wentworthu

Jednou z nových postav, které pořádně zamíchají osudem ostatních, bude nová ředitelka Joan „Maniak“ Fergusonová. Obsazování role bylo pro Foxtel velice náročnou záležitostí, protože chtěli splnit očekávání fanoušků seriálu Prisoner, který sloužil pro Wentworth jako předloha a vystupuje zde postava se stejným jménem, zároveň ale museli uspokojit mladší osazenstvo, které si slibuje od dalších dílů nabitou atmosféru, plnou neustálých zvratů a překvapení.

2 0
30.4.2014


V původním obsazení australské ságy z prostředí vězení se role zhostila herečka Maggie Kirkpatrick, která se zapsala nesmazatelnou fixou do historie osmdesátých let.
Nově postavu ztvární Pamela Rabe, před kterou stojí velká výzva. Herečka, která se narodila v Kanadě, převážně působila v australských divadlech a stihla za svoji kariéru posbírat četná ocenění. Již méně se ocitala před kamerou v drobných rolích, teď stojí na prahu velkého kroku do seriálového světa slávy.

Jejím úkolem bude dát podobu postavě se sklony s obsedantně kompulzivní poruchou osobnosti, která se děsí fyzického dotyku, používá kožené černé rukavice. Kariéra Joan šla prudce vzhůru, když projevila schopnost jít a bojovat proti přesile. Její zbraní není ale násilí, nýbrž rozklad osobnosti zevnitř, kterým způsobí totální destrukci. Jejím oblíbeným sportem je šermování, které ji pomáhá udržovat kontrolu nad věcmi a rozvíjí strategii rychlého myšlení.

Diskuze /1

KevSpa

Tak po dvou dílech musím říct, že ji naprosto zbožňuju. :D

webmaster
28.5.2014 | 21:53:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama