Wiedźmin (Zaklínač)
81/100 - 84×

Wiedźmin(Zaklínač)(The Hexer)

Fantastická legenda polského spisovatele Andrzeje Sapkowského ožívá v televizním provedení. Třináctidílný polský seriál mapuje osudy i líté boje zaklínače Geralta o život vlastní i život cizích.

Polsko | 2002 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | TVP SA | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy

S01E11: Dandelion

S01E11: Dandelion

Po Renfriině zradě je Geralt odhodlán si vysloužit svou nejméně slušivou přezdívku. Následně cestuje s Marigoldem do Brokilonu, aby se dozvěděl více informací o útoku na svatyni.

cz sk
1.12.2002
46 minut

Geralt vypije protijed a vyráží na blavikenské tržiště, na kterém povraždí Renfri a celou její bandu. Jakmile odjede pryč z města, narazí na Marigolda, se kterým mluví o své těžké ztrátě a svých emocích. Následně spolu vyrazí do Brokilonu, kde by se mohli dozvědět nějaké odpovědi na své otázky.

(Geralt si o svých skutečných emocích dokázal promluvit pouze s Marigoldem. Foto: TVP SA)

Královna dryád Eithné je přijme a následně si Geralt promluví s uprchlíky, od kterých se dozví, že za vypálením svatyně sice stála Renfriina banda, ale ta tam byla na Falwickův příkaz. Svůj další postup probere s Eithné, ale nezbude mu udělat nic jiného než pokračovat sám s Marigoldem. Více informací se pokusí získat v lázních, ve kterých se Geralt začne vydávat za zámožného pána, aby zjistil Falwickovu aktuální polohu.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama