Wiedźmin (Zaklínač)
81/100 - 84×

Wiedźmin(Zaklínač)(The Hexer)

Fantastická legenda polského spisovatele Andrzeje Sapkowského ožívá v televizním provedení. Třináctidílný polský seriál mapuje osudy i líté boje zaklínače Geralta o život vlastní i život cizích.

Polsko | 2002 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | TVP SA | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy

S01E12: Falwick

S01E12: Falwick

Geralt pátrá po nezvěstné Ciri, ale zároveň se chce vypořádat s mužem, který může za všechny problémy, na které nedávno narazil. Když se mu to však konečně podaří, ocitne se v nilfgaardském zajetí, ze kterého zřejmě nejde nijak uniknout.

cz sk
8.12.2002
46 minut

Falwick a Eldar de Casteberg zjišťují, že jim nějaká osoba kazí plány, a tak dělají, co mohou, aby nalezli pachatele a vyřídili si to s ním. Ve skutečnosti hledají Geralta, který se mezitím ocitá v nilfgaardské pevnosti. Právě zde se nachází spousta zajatých dětí, mezi kterými by mohla být i nezvěstná Ciri. Dětem sice následně pomůže, ale Ciri se mu nepodaří najít. Zjistí jen to, že se tu holčička někde schovala.

(Eldar de Casteberg patří mezi další postavy vymyšlené tvůrci seriálu. Foto: TVP SA)

Zoufalá situace ho přiměje učinit zoufalý čin – ve vyvražděné pevnosti si počká na Falwicka, aby se s ním konečně vypořádal. Když ho tu najde Eldar de Casteberg, začne pochybovat o Falwickových skutečných motivech a rozhodne se je oba podrobit božímu soudu. Během něj se Geralt konečně dočká své pomsty, ale následně je opět zajat, a to tentokrát i s Marigoldem. Oběma se následně podaří uprchnout, a to skrze podzemní chodby, kterými dříve uprchla i Ciri.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama