Wiedźmin (Zaklínač)
81/100 - 84×

Wiedźmin(Zaklínač)(The Hexer)

Fantastická legenda polského spisovatele Andrzeje Sapkowského ožívá v televizním provedení. Třináctidílný polský seriál mapuje osudy i líté boje zaklínače Geralta o život vlastní i život cizích.

Polsko | 2002 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | TVP SA | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy

S01E13: Ciri

S01E13: Ciri

Zoufalý Geralt se na chvíli usazuje u jednoho vesničana a přemýšlí nad svou minulostí. Následně se vydává hledat Ciri, ale jeho snažení skončí neúspěchem. Vypadá to tedy, že Ciri nakonec není jeho osudovým dítětem.

cz sk
15.12.2002
48 minut

Po útěku z nilfgaardské pevnosti se Geralt a Marigold usazují u jednoho vesničana, který je u sebe na čas nechá. Zatímco tu Geralt vzpomíná na svou minulost a setkává se s několika známými elfy, Marigold se vrátí do útrob pevnosti, ve kterých se skrývá velké bohatství. Když se Marigold zmocní pouhé hrstky, vrátí se zpátky, aby všem pověděl o svém nálezu.

(V posledním díle se Geralt opět setkal s Galarrem a Toruviel. Foto: TVP SA)

Získané zlato si odvezou elfové, aby se na čas měli lépe. Geralt se mezitím vydává hledat Ciri, ale bez úspěchu. Po krátké návštěvě Kaer Morhen narazí na vesničana Yurgu, kterého zachrání před nestvůrami. Ten ho zraněného odveze k sobě domů, přičemž cestou narazí na léčitelku Visennu, Geraltovu matku, která se o něj postará. Jakmile dorazí k Yurgovu domu, Geralt si jako odměnu vyžádá to, co Yurga má doma, ale neví o tom. Yurgova manželka se však během toho, co její muž nebyl doma, ujala sirotka, kterou je shodou náhod Ciri. Díky tomu se tak Geralt konečně shledal se svým osudovým dítětem.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama