Wynonna Earp
85/100 - 54×

Wynonna Earp

Seriál sleduje příběh pra-pravnučky Wyatta Earpa, která bojuje s démony a dalšími podobnými nestvůrami. S jejími výjimečnými schopnosti a spojenci je jedinou ženou, která dokáže přivést spravedlnost.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Fantasy, Western
hrají
Melanie Scrofano (Wynonna Earpová), Dominique Provost-Chalkley (Waverly Earpová), Tim Rozon (Doc Holliday), Shamier Anderson (Xavier Dolls), Katherine Barrell (Nicole Haughtová)


Emily Andras, Melanie Scrofano a Tim Rozon hovoří o konci seriálu

Emily Andras, Melanie Scrofano a Tim Rozon hovoří o konci seriálu

Po odvysílaní posledního dílu je tu vyjádření producentky a herců seriálu pro web Bleeding Cool. Článek obsahuje spoilery!

7 0
28.6.2016

Finále znamenalo hned několik překvapivých momentů. Když Wynonna střelila Bobo del Reye i svou sestru Willu, stala se tak nejúspěšnějším zabijákem Earpů. Melanie Scrofano prozradila pro Bleeding Cool, že rozhodnutí zabít je oba byla věc instinktu. „Myslím, že je to směsice nechtění vidět někoho trpět,“ řekla. „Ona ví, co ho čeká.“ (Pokud překročí Ghost River Triangle.)

Producentka Emily Andras navrhla, aby Wynonna na konci našla sympatie pro Bobo del Reye. „Líbí se mi, že se ho Wynonna zeptala, jestli miloval Willu,“ řekla. Také řekla, že hodně ze střelby Willy, když byla vzata příšerou, byl skutek z milosrdenství. „Nakonec, Bobo byl hodnotný nepřítel a Wynonna cítí, že si zaslouží spravedlivou smrt­.“


Wynonna možná oboje zabití vnímala jako milosrdné, ale názor Peacemakera na každé zabití byl jiný, když se zbraň zbarvila červeno-žlutě při střelbě po Bobovi, ale modře pro Willu. „Možná má Peacemaker více úmyslů a je si vědom, že může dělat různé věci,“ řekla. „Možná je to chytřejší zbraň, než jsme si mysleli.“ Dodala, že pokud seriál dostane druhou řadu, bude to něco, co se rozhodně více prozkoumá.

A i když jsou Bobo a Willa mrtví, Andras poznamenala, že je rozdíl mezi mrtvým a tím, co je nazýváno žánrově mrtvé.

„Emily mě zabila čtyřikrát,“ dodal Tim Rozon. Herec pracoval už na předešlém seriálu Andrasové, Lost Girl, a s jistotou očekává nějaký způsob pro obě postavy – nebo alespoň herce Michaela Eklunda a Natalie Krill – pro návrat by ale musel seriál pokračovat.

Možná ale ten nejpřekvapivější prvek epizody – dokonce nad finální moment – bylo, když Bobo řekl Waverly: „Ty ani nejsi Earp.“ Mohl jednoduše lhát, ale Andras řekla, že ten komentář patřil počínání Waverly po celý rok. „Ta věc, která zůstává a ukotvuje jí je ‚Já jsem Earp,‘“ vysvětlila. Možné odhalení by mohlo být pro Waverly zničující v průběhu druhé sezony.

„Je to pravda? Já nevím,“ vtipkuje Andras. „Dělám si legraci, já rozhodně vím, ale vy si budete muset na odpověď počkat.“

Zdroj: BleedingCool

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E12: Old Souls

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Filtr seriálů
Reklama