Wynonna Earp
84/100 - 51×

Wynonna Earp

Seriál sleduje příběh pra-pravnučky Wyatta Earpa, která bojuje s démony a dalšími podobnými nestvůrami. S jejími výjimečnými schopnosti a spojenci je jedinou ženou, která dokáže přivést spravedlnost.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Fantasy, Western
hrají
Melanie Scrofano (Wynonna Earpová), Dominique Provost-Chalkley (Waverly Earpová), Tim Rozon (Doc Holliday), Shamier Anderson (Xavier Dolls), Katherine Barrell (Nicole Haughtová)


Postavy

 • Nicole Haughtová

  Nicole Haughtová

  Příslušnice policejního sboru v městečku Očistec, ale zároveň také nová přítelkyně Waverly.

  Sezóny 3
  2016 -
 • Waverly Earpová

  Waverly Earpová

  Waverly je nejmladší z rodiny. Záleží jí na kořenech a úkolu Earpů. Sama by si přála být dědičkou jako Wynonna. Je velice chytrá a vzdělaná co se týče historie města nebo čemkoli potřebném k rozlousknutí případů souvisejících s nemrtvými démony. Na rozdíl od své starší sestry je oblíbená mezi lidmi.

  Sezóny 3
  2016 -
 • Wynonna Earpová

  Wynonna Earpová

  Wynonna Earpový je pra-pravnučkou Wyatta a místo peněz zdědila talent na zabíjení démonů. Je obětí rodinné kletby, která jí zavazuje bojovat s nestvůrami ve městečku Očistec pomocí své zbraně s názvem Mírotvůrce. Měla náročné dětství a stejně jako všichni z rodiny Earpů ráda sáhne po láhvi alkoholu. V této mladé ženě se spojuje akce, nezávislost, humor a drzost s citem.

  Sezóny 3
  2016 -
 • Xavier Dolls

  Xavier Dolls

  Dolls je agentem divize Černého odznaku. Přijel do Očistce vyšetřovat nevysvětlené vraždy a najmout do svého týmu Wynonnu. Charakterizuje ho především velké pracovní nasazení. Plnit úkol a zneškodnit hrozbu je jeho životním posláním. Není společenský. Ničeho se nebojí, má ale svou tajemnou minulost.

  Sezóny 3
  2016 - 2018
 • Doc Holliday

  Doc Holliday

  Doc Holliday neboli Henry byl přítelem Wyatta Earpa, proto je na něm něco nostalgického. Je chodící vzpomínkou na staré časy včetně svého koně. Umí skvěle střílet a povahou je hazardér. Nezdráhá se sáhnout po alkoholu. Jeho cílem je vykonat svou osobní pomstu na ženě, která ho dostala do jeho situace.

  Sezóny 3
  2016 -

Stav překladu

Epizoda S04E06: Holy War: Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Filtr seriálů
Reklama