1983
91/100 - 11×

1983

Dvacet let po ničivém teroristickém útoku v roce 1983, který zastavil osvobození Polska a následný rozpad Sovětského svazu, reší idealistický student práv a znepokojený policista spiknutí.

Polsko | 2018 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 42 minut

S01E08: Requiem

S01E08: Requiem

Świętobór zahajuje provoz severního lva.

cz sk
30.11.2018
1 hodina 3 minuty

Anatol a Light Brigade čelí zradám. Kajetan se učí emotivní tajemství – a jde na útěk.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Ale jo, líbilo! Některá spiknutí a konspirace se odhalila, jiná zamotala, jiná započala. Z pomsty nezbylo nic. I tak to chodí. Překvapení na závěr, anebo se to spíš dalo celkem čekat. Pokud to takhle skončí fajn. Pokud bude další řada, rád se podívám. Slovy polského generála: „Zoufalí lidé nemají co ztratit. Ale ani ty zbraně nás neochrání před naším největším nepřítelem. Jakým nepřítelem? Jiným impériem. Ne očividným. Uvítal bys je s otevřenou náručí. Sveden sliby bohatství a svobody. A pak, než by ti to došlo, tvá identita a suverenita, tvá kulturní identita by ti byla odebrána. Prodaná… tisíckrát na všech světových trzích. Pak se můžeme znovu ocitnout osamotě. Raději bych zemřel Polákem… než bych podlehl tomu impériu.“ Vskutku prorocká slova!

4.3.2019 | 14:54:13

Filtr seriálů
Reklama