3 Body Problem (Problém tří těles)
74/100 - 60×

3 Body Problem(Problém tří těles)

Osudové rozhodnutí, které padlo v šedesátých letech 20. století v Číně, rezonuje v časoprostoru a ohrožuje celé lidstvo. Podaří se skupině vědců tohle nebezpečí odvrátit? Založeno na stejnojmenném románu od autora Liou Cch'-sin.

USA | 2024 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Benedict Wong (Clarence Š'), Eiza González (Auggie Salazar), John Bradley (Jack Rooney), Jovan Adepo (Saul Durand), Jonathan Pryce, Ben Schnetzer (Mike Evans), Liam Cunningham (Thomas Wade), Sea Shimooka (Sofon)

Tvůrci potvrzují, že skutečně bude mít seriál ještě několik sérií

Tvůrci potvrzují, že skutečně bude mít seriál ještě několik sérií

Aby tvůrci uklidnili fanoušky seriálu 3 Body Problem po nejednoznačných informacích ohledně budoucnosti seriálu, prozradili, že seriál bude pokračovat podle jejich původní vize a opravdu nás čeká více řad, které příběh dovedou až ke svému knižnímu konci.

16 0
26.5.2024

Když byl seriál 3 Body Problem před nedávnem prodloužen pro druhou sérii, přišla s tímto oznámením i nejasnost ve výkladu. Oznámeno totiž bylo, že Netflix seriálu objednává další epizody, aby byl příběh doveden do svého konce. Nejeden fanoušek proto byl zmaten, neboť toto prohlášení šlo chápat jako objednání druhé série, která příběh musí nějak zakončit, nebo jako objednání několik epizod, které budou tvořit více řad a příběh bude doveden až ke svému závěru. Tato druhá možnost se jevila jako pravděpodobnější, ale s jistotou to říct nešlo.

Tvůrci seriálu D.B. Weiss a David Benioff už v tom naštěstí udělali jasno svými následnými prohlášeními:

Věděli jsme, kolik hodin budeme potřebovat, abychom odvyprávěli zbytek příběhu, jelikož máme vše rozplánováno až do konce. A máme vše potřebné k tomu, abychom ho dosáhli tak, jak už jsme od začátku zamýšleli.

Až seriál dokončíme, bude to sedm let, co se mu věnujeme. Jsme nyní v situaci, kdy odvyprávíme celý zbytek příběhu a ano, máme na to spoustu času, aby to bylo tak, jak si představujeme, což je nesmírně potěšující.

(Nemusíme se bát, vše bude podle původních představ tvůrců. Foto: Netflix)

Oba showrunneři nyní píšou druhou sérii. Příprava první řady jim dala zabrat čtyři roky a poznamenali, že na pokračování mají v plánu strávit další tři roky. Tudíž se jako pravděpodobná varianta jeví další dvě série, možná i točené hned po sobě. Nicméně tvůrci ani Netflix zatím stále neupřesnili, kolik epizod a sérií ještě bude seriál mít a prozrazeno to prý bude až někdy později.

Zdroj: The Hollywood Reporter

Kolik sérií bude podle vás ideálních?

Diskuze /1

m0rdred

3

26.5.2024 | 19:38:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Je to černé na bílém, čekají nás ještě dvě série

Je to černé na bílém, čekají nás ještě dvě série

Už od polovina května víme, že se seriál Problém tří těles vrátí s pokračováním, avšak s objasňováním celé situace si dávají tvůrci i zástupci Netflixu načas. Nyní už je ale jasno v tom, že celý seriál bude složen ze tří sérií.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama