Adventure Time (Čas na dobrodružství)
96/100 - 45×

Adventure Time(Čas na dobrodružství)

Finn je chlapec s parádní čapkou a moudrým psem jménem Jake, který ovládá kouzelné síly. Společně zažívají podivná dobrodružství v postapokalyptické zemi jménem Ooo.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | Cartoon Network | 15 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komedie
hrají
Felicia Day (Betty),

Lady Duhorožka

Lady Duhorožka

Přítelkyně psa Jakea, kamarádka princezny Žvýkačky a matka pěti štěňat.

Sezóny 10
2010 - 2018

Lady Duhorožka se poprvé objevuje v epizodě Slumber Party Panic, kde je zavřená společně s Jakem do skříně, aby Finn získal více času na vyřešení jeho problému se zombie v Cukrovém království.

S Finnem se více seznámí v epizodě My Two Favorite People, kde se je snaží Jake více skamarádit, ale to se mu povede natolik, že začne na jejich vztah žárlit. Vše se ale mezi nimi po chvíli udobří.

V epizodě From Bad to Worse se snaží společně s Finnem, Jakem a princeznou Haluškou utéct před hordou zombie a dostat se do bezpečí. Dostanou se až k Princezně Žvýkačce, která jim řekne, že se při jejím experimentu se zombie masem Skořicová rolka připletla k pokusu, který nakonec snědla. Skořicová rolka se tedy stala infekční a nakazila celé království až na jejich skupinku, která se pomalu začala zmenšovat. Lady Duhorožka zůstala po chvíli pouze s Finnem, ale netrvalo dlouho a byla pokousaná Jakem. Epizoda končí tím, že Finn s Vědou vyrobí lék a vyléčí Cukrové království.

Lady Duhorožka se společně s princeznou Žvýkačkou v epizodě Lady & Peebles vypraví do Ledového království, aby zachránili Finna s Jakem. Zde se potkávají s Ricardiem, který požaduje, aby se Žvýkačka stala jeho ženou. Princezna ho však porazí v pěstním souboji a společně se všichni vrátí na hřbetě Lady Duhorožky zpátky do Cukrového království. Zde se po pár dnech Jake dozvídá, že je Duhorožka těhotná.

Jejich štěňata se poprvé objevují v epizodě Jake the Dad, kde se je Jake a Lady Duhorožka snaží vychovat a náležitě se o Charlieho, Jakea Juniora, T. V., Violu a Kim Kil Whana postarat. Jake je následně překvapen, že štěňata rychle vyrostli a dospěli.

V epizodě The Pit se Lady Duhorožka s Finnem vypraví zachránit Jakea od démona Kee Oth. Pomohou jim při tom Joshuovy staré kazety.

T.V. čím dál tím víc tráví čas na počítači, a tak Lady Duhorožka v epizodě The Diary zakročí a pošle ho ven, kde následně najde zapomenutý deník, který mu otevře zcela nový pohled na svět. Kromě deníku později najde v epizodě Lady Rainicorn of the Crystal Dimension T. V. i zvláštní drahokamový sandwich ukrytý v záhadný krabičce, který ihned sní. S krabičkou následně zajde na trh, aby ji mohl prodat. Zde potkává bývalého Duhorožčiného přítele Leea, který ho vezme do Krystalové dimenze. Lady Duhorožka ho však i s jeho úmyslem vládnout nad psi již podruhé poráží a vrací se zpátky i s drahokamem do země Ooo.

V Ooo se v epizodě The Music Hole odehrává soutěž ve zpívání, ve které se Lady s Jakem účastní, ale jelikož jsou Finnem přerušeni, vyrazí s ním hledat záhadnou hudbu.

Lady Duhorožka se naposledy objevuje v epizodě Abstract, kde pomáhá Jakeovi se vyrovnat se svým vzhledem.

Lady Duhorožka je dabovaná Niki Yang.

Foto: Cartoon Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama