All the Light We Cannot See (Jsou světla, která nevidíme)
86/100 - 14×

All the Light We Cannot See(Jsou světla, která nevidíme)

Seriál sleduje životy dvou mladistvých uprostřed druhé světové války. Marie-Laure je slepá francouzská dívka a Werner Pfennig je německý mladík, který byl donucen vstoupit do boje za nacistický režim. Založeno na stejnojmenném románu od Anthonyho Doerra.

USA | 2023 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Válečný
hrají
Aria Mia Loberti (Marie-Laure LeBlanc), Louis Hofmann (Werner Pfennig), Mark Ruffalo (Daniel LeBlanc), Hugh Laurie (Etienne LeBlanc), Lars Eidinger (Reinhold von Rumpel)

Mark Ruffalo, Hugh Laurie či Louis Hofmann nás v listopadu zavedou do druhé světové války

Mark Ruffalo, Hugh Laurie či Louis Hofmann nás v listopadu zavedou do druhé světové války

V listopadu Netflix uvede novou minisérii z doby druhé světové války, která se inspiruje stejnojmenným románem Jsou světla, která nevidíme od Anthonyho Doerra. V jejím popředí budou stát nevidomá francouzská dívka a německý mladík, který do války vstoupil z donucení.

4 0
22.4.2023

Thumbnail Play icon

Zdroj: Netflix

Diskuze /1

Raiden123

Dobry namet,ale nemyslim si,ze je jeden s tych,ktore by mal pouzit Netflix … alebo by to mal mat dovolene pouzit,uz davno bolo urcene,ze swastiky by sa nemali davat do filmov ale mal by ich nahradit tiez nemecky znak cierneho kriza,ale akosi toto vsetci ignoruju … pretoze z nejakeho divneho duovodu budu tvrdit,ze to ma byt historicky presne … i ked to nieje … Ale co ma potom… ked ich to doteraz nenapadlo o/u/pravit,to nieje muoj problem.

22.4.2023 | 13:52:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama