American Horror Story Mohlo by se Vám líbit: 666 Park Avenue

Mohlo by se Vám líbit: 666 Park Avenue

Mohlo by se Vám líbit: 666 Park Avenue

Do premiéry AHS: Asylum nám zbývá ještě několik dní. Pokud máte volnou chvíli, tak zkuste nový seriál 666 Park Avenue! Proč?

0 0
6.10.2012

Po velkém úspěchu AHS se další americká stanice, tentokrát ABC, rozhodla dát šanci hororově laděnému seriálu. Komerční stanice sice nemůže vysílat natolik drsné scény, jako ty kabelové, ale v tomto případě je příběh také pěkně temný. 666 Park Avenue je plný napětí, zvratů a svůdných vztahů!


666 Park Avenue nás zavede do starého činžovního domu v New Yorku, kterému se přezdívá The Drake. Tento dům vlastní Gavin Doran (Terry O´Quinn). Doran je velmi bohatý muž, který svým nájemníkům nabízí nejen ubytování, ale také splnění všech jejich přání. Například jste průměrný houslista, který se chce stát tím nejlepší? Přání splněno! Ale pozor, má to jeden háček, každá dohoda má dvě strany a nikdo vám nedá nic zadarmo. V tomto případě je cena vysoká – váš život, The Drake vás doslova pohltí a co se s vámi pak děje, zatím netušíme.

Záhadu o tom, co se v domě děje, se pokouší rozkrýt mladá a pohledná architekta Jane Van Veenová (Rachael Taylor), která kromě toho, že se stará o běžný chod domu, je také pověřena, aby navrhla nějaké stavební úpravy respektující původní charakter domu. Proto také Jane prozkoumává dům opravdu pečlivě, při čemž jí pomáhá její přítel Henry Martin.

Při sledování 666 Park Avenue se sice nedočkáte tak ponuré a skličující atmosféry, která doprovází AHS od začátku do konce, nicméně to není rozhodně na úkor hororového ladění seriálu, díky čemuž je celkový efekt prostě výborný.

Pokud tedy máte rádi napětí a chcete se dozvědět něco více o The Drake, nechte se taxíkem přivézt přímo před vstupní dveře Pilotní epizody a poté každé pondělí s námi vstupte do světa, kde je každé přání splněno!

Diskuze /1

DenaaS

Pozrela som si pilotny diel 666 Park Avenue a odporucam. Nie je to ozaj az tak ponure ako AHS… ale kto ma len trochu rad tento zaner, potesi.

7.10.2012 | 7:07:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás