American Horror Story
91/100 - 528×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Vysílá se
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Joe Mantello (Gino Barelli), Russell Tovey (Patrick Read), Charlie Carver (Adam Carpenter), Zachary Quinto (Sam), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant), Sandra Bernhard (Fran), Patti LuPone (Kathy Pizazz), Finn Wittrock (Harry Gardner), Lily Rabe (Doris Gardner), Ryan Kiera Armstrong (Alma Gardner), Evan Peters (Austin Sommers), Frances Conroy (Belle Noir)

Mohlo by se Vám líbit: 666 Park Avenue

Mohlo by se Vám líbit: 666 Park Avenue

Do premiéry AHS: Asylum nám zbývá ještě několik dní. Pokud máte volnou chvíli, tak zkuste nový seriál 666 Park Avenue! Proč?

0 0
6.10.2012

Po velkém úspěchu AHS se další americká stanice, tentokrát ABC, rozhodla dát šanci hororově laděnému seriálu. Komerční stanice sice nemůže vysílat natolik drsné scény, jako ty kabelové, ale v tomto případě je příběh také pěkně temný. 666 Park Avenue je plný napětí, zvratů a svůdných vztahů!

666 Park Avenue nás zavede do starého činžovního domu v New Yorku, kterému se přezdívá The Drake. Tento dům vlastní Gavin Doran (Terry O´Quinn). Doran je velmi bohatý muž, který svým nájemníkům nabízí nejen ubytování, ale také splnění všech jejich přání. Například jste průměrný houslista, který se chce stát tím nejlepší? Přání splněno! Ale pozor, má to jeden háček, každá dohoda má dvě strany a nikdo vám nedá nic zadarmo. V tomto případě je cena vysoká – váš život, The Drake vás doslova pohltí a co se s vámi pak děje, zatím netušíme.

Záhadu o tom, co se v domě děje, se pokouší rozkrýt mladá a pohledná architekta Jane Van Veenová (Rachael Taylor), která kromě toho, že se stará o běžný chod domu, je také pověřena, aby navrhla nějaké stavební úpravy respektující původní charakter domu. Proto také Jane prozkoumává dům opravdu pečlivě, při čemž jí pomáhá její přítel Henry Martin.

Při sledování 666 Park Avenue se sice nedočkáte tak ponuré a skličující atmosféry, která doprovází AHS od začátku do konce, nicméně to není rozhodně na úkor hororového ladění seriálu, díky čemuž je celkový efekt prostě výborný.

Pokud tedy máte rádi napětí a chcete se dozvědět něco více o The Drake, nechte se taxíkem přivézt přímo před vstupní dveře Pilotní epizody a poté každé pondělí s námi vstupte do světa, kde je každé přání splněno!

Diskuze /1

DenaaS

Pozrela som si pilotny diel 666 Park Avenue a odporucam. Nie je to ozaj az tak ponure ako AHS… ale kto ma len trochu rad tento zaner, potesi.

7.10.2012 | 7:07:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama