American Horror Story
91/100 - 530×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Anna Victoria Alcott), Kim Kardashian (Siobhan Corbyn), Matt Czuchry (Dex Harding), Michaela Jaé Rodriguez (Nicolette), Juliana Canfield (Talia), Annabelle Dexter-Jones (Sonia Shawcross), Cara Delevingne (Ivy), Russell Tovey (Patrick Read), Joe Mantello (Gino Barelli), Zachary Quinto (Sam), Charlie Carver (Adam Carpenter), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant)

Dvanáctá řada na sebe láká dalšími upoutávkami

Dvanáctá řada na sebe láká dalšími upoutávkami

Stanice FX nikdy nešetří upoutávkami na American Horror Story a stejně tomu bude i v případě dvanácté řady. Podívejte se na další upoutávky.

9 0
27.8.2023

Popis první epizody dvanácté řady s názvem Multiply Thy Pain napovídá, že v hlavním centru dění bude herečka Anna Alcottová. Ta zažívá kariérní úspěchy, ale v osobním životě řeší velký problém. Nedaří se jí otěhotnět. Právě kolem tohoto tématu se točí i upoutávky.

Můžeme se jen domnívat, že Anna nejspíš udělá cokoliv, aby se jí splnil sen a otěhotněla.

Thumbnail Play icon

Co říkáte na nové upoutávky?

Foto: FX

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Simir

Tak vzhledem k tomu, že mam docela silnou arachnofobii vím že to nebude série pro mě. Škoda, chtěla jsem dát Kim K. přeci jen šanci.

27.8.2023 | 23:26:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama