Anger Management
76/100 - 47×

Anger Management

Charlie je terapeut, který si zve své pacienty do vlastního prostorného domu a pomáhá jim se zvládáním jejich vzteku. Sám však má problémy se zvládnutím svého vzteku. Nechybí ani exmanželka, se kterou má Charlie dceru Sam.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX, FX | 23 minut


Od Charlieho si na chvilku odpočineme

Od Charlieho si na chvilku odpočineme

Ač měl seriál Anger Management běžet bez větších přestávek, zdá se, že si přece jednu delší dáme.


0 0
31.5.2014

Stanice FX původně ohlásila, že objednaných devadesát epizod druhé řady odvysílá bez přestávek během dvou let. Teď si dá však Charlie na dva měsíce pauzu.

Podle dostupných informací se stanice FX rozhodla změnit svůj vysílací program a Charlieho na chvilku uložit k ledu. Místo Anger Management se budou ve čtvrtek vysílat filmové komedie a poté se Charlie vrátí v novém vysílacím čase.


Anger Management se ze čtvrtka přesune na pondělí. Další epizodu s pořadovým číslem 63 bude stanice FX vysílat až v pondělí 4. srpna, aby však stanice FX stihla všechny objednané epizody odvysílat během tohoto roku, čeká nás během srpna dvojitá nálož epizod. Stanice FX totiž bude vysílat v pondělí vždy dvě epizody.

Užijte si tedy první část léta a na tu druhou tu už opět budeme s vámi.

Diskuze /3

cammel

Díky moc za info :), sice to zamrzí, ale když si řeknu, že stejně budou prázdniny… :)

31.5.2014 | 19:33:58
godycz

dva dily najednou ? tak to bud chteji zariznout a nebo bude na novy rok jiny format. treba klasika 24 na sezonu. tohle je totiz fakt sileny :)

1.6.2014 | 7:30:30
1Bobesh1

Oni vysilaci plán Anger Management dost mění. Teď mají v plánu od 4. srpna vysílat pět týdnů dvě epizody. Pak je možné, že se vrátí jedné epizodě za týden. Na nový rok žádný nový formát nečekám, dle mého už nové eizody FX objednávat nebude.

admin
1.6.2014 | 9:35:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!