Armor Wars
0/100 - 0×

Armor Wars

James Rhodes se vrací jako War Machine, aby zasáhl tam, kde Iron Man už nemůže. Vyplní se totiž noční můra Tonyho Starka, a to ve chvíli, kdy se jeho technologie ocitne ve špatných rukách.

USA | 2023 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
redaktoři
tom99

Objeví se v Armor Wars Vision či třeba Justin Hammer? Oba jsou ve hře

Objeví se v Armor Wars Vision či třeba Justin Hammer? Oba jsou ve hře

Seriál Armor Wars se aktuálně chystá a fanoušci Iron Mana si určitě přijdou na své. Nyní se spekuluje, s jakými známými postavami bychom se mohli setkat. A tentokrát jsou ve hře poměrně zajímavá jména, která jsme již několik let neviděli. Tak co tedy všechno víme?

11 0
26.6.2021

Seriál se primárně bude soustředit na Jamese Rhodese, který se pokusí dopadnout zloděje, který ukradne Iron-Manovu výzbroj. Poměrně fádní a jednoduchá zápletka ovšem mohla začít už v jiném seriálu, který máme již za sebou – The Falcon and The Winter Soldier. Pokud jste seriál ještě neviděli, radši přestaňte číst a ke článku se vraťte později, až budete mít celý seriál zhlédnutý.

V průběhu první řady The Falcon and The Winter Soldier jsme se seznámili s Power Brokerem, který ovládal kriminální podsvětí v Madripooru. Power Brokerem nakonec byla naše slavná Sharon Carter, která v závěrečné scéně seriálu hovořila s někým neznámým, kdy si povídali o tom, že nyní budou mít přístup k tajným vládním tajemstvím a prototypům. A dost možná mluvila o výzbroji Tonyho Starka.


Ta podle všeho, alespoň co víme my, by neměla být v moci vlády USA, ale vždy lze najít nějakou skulinku, jak se mohl určitý kus technologie ztratit a dostat se do nežádoucích rukou. Také se spekuluje, že záhadná osoba, se kterou Sharon mluvila, by byl Justin Hammer v podání skvělého Sama Rockwella. Určitě si na Hammera vzpomínáte jako na hlavního záporáka z filmu Iron Man 2.

(Rhodey by mohl pronásledovat staré známé. Foto: Disney+)

Na konci filmu skončil za mřížemi, když ho dopadla Black Widow. S postavou jsme se ještě setkali v roce 2014 v krátkém mini-filmu All Hail the King, kde Hammer byl stále ve vězení. Postava má ale určitě skrytý potenciál a její další využití by stálo za zvážení. Nyní se Hammerovo jméno nejvíce skloňuje právě s Armor Wars, kde by Justin mohl být dokonce hlavním záporákem, který se konečně dostal ke zbroji Tonyho Starka.

A Rhodey by se pokusil Hammera (opět) zastavit. V seriálu by tak nemusela chybět ani Sharon Carter. A když už jsme u dalších návratů, dost se diskutuje taktéž o Visionovi. Paul Bettany sice nedávno prozradil, že jeho kontrakt vypršel, ale to se může rychle změnit. Zatímco tvůrci zřejmě nebudou chtít mást hlavy filmovým fanouškům, Visiona spíše uvidíme v jiném seriálu než ve filmu.

A právě White Vision ze závěru WandaVision je stále naživu. Určitou spojitost s Armor Wars by tvůrci rozhodně našli. A pokud chtějí White Visiona v nějakém seriálu ještě využít, tady by pro to prostor byl. Na závěr dodáme, že o návrat do MCU by stál i Guy Pearce. Jeho Aldrich Killian ale na konci filmu Iron Man 3 zemřel, takže tady by to bylo s jeho návratem složitější.

Stáli byste o Justina Hammera, Visiona či jiné známé postavy z MCU v Armor Wars?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)

Diskuze /4

Basim

Já myslel že je na vozíčku potom co se mu stalo v Občanské válce.

#2 PecaCZE #4 Nitram1980CZ
26.6.2021 | 20:58:21
PecaCZE

#1 Basim: :D :D :D Tak jestli to byl poslední film co jsi viděl…

#3 -Skinner-
26.6.2021 | 21:47:56
-Skinner-

#2 PecaCZE: Akože už ani v Civil War nie je na vozíku :D

26.6.2021 | 23:15:01
Nitram1980CZ

#1 Basim: Vždyt začal používat na nohách ten exoskeleton nebo jak se to jmenuje aby mohl chodit.

27.6.2021 | 10:59:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama