Ascension (Vesmírná loď Ascension)
89/100 - 63×

Ascension(Vesmírná loď Ascension)

Na vesmírné lodi jménem Ascension cestují stovky mužů, žen i dětí. V roce 1963 je do kosmu vyslala americká vláda v přísně tajné misi, jejímž cílem bylo osídlit nový svět. Po padesáti letech celého putování náhle dojde k vraždě mladé ženy. A posádka kvůli ní začne uvažovat o tom, co je opravdovou náplní jejich mise.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy | 60 minut
hrají
Ryan Robbins (Duke Vanderhaus),


Oficiální info

Oficiální info

Podobně jako tomu bylo u starších minisérií kanálu Syfy Taken, Alice, Tin Man a Battlestar Galactica, i Ascension je šestihodinový seriál (rozdělený po šesti dílech). První díl bude odvysílán 15. prosince.


3 0
21.11.2014

Oficiální synopse: V roce 1963 odstartovala vláda Spojených států utajovanou misi, kdy do vesmíru vyslala stovky mužů, žen a dětí, aby na vesmírné lodi Ascension kolonizovali novou planetu. Cesta měla trvat sto let, ovšem když se loď po padesáti letech blíží hraničnímu bodu návratu, způsobí vražda mladé ženy na palubě rozruch a posádka se začne dohadovat nad skutečnou podstatou jejich mise.

Obsazení:


V hlavní roli se představí známá a oblíbená herečka Tricia Helfer, představitelka Number Six ze seriálu Battlestar Galactica. Hráči ji také mohou znát například jako hlas EDI z populárního Mass Effect či Sarah Kerrigan ze Starcraft 2. V Ascension si zahraje Viondru Dennigerovou, krásnou, manipulativní a nebezpečnou ženu, která má na lodi velký vliv.

Hvězda seriálů Město žen a The Bridge herec Brian Van Holt, který si zahrál ve filmech jako Muzeum voskových figurín a Černý jestřáb sestřelen se objeví v roli kapitána lodi Ascension Williama Dennigera, který je zároveň manželem Viondry. William je přirozený vůdce a díky hrdinskému činu při požáru na počátku cesty mezi lidmi značně povýšil. Ač je jeho profesionální život pevný a stabilní, totéž se nedá tvrdit i o jeho manželství.

Andrea Roth, známá ze seriálu Rescue Me, ztvární vedoucí lékařku Juliet Bryceovou. Ta řeší nesnadné vztahy se svou mladou dcerou Norou (Jacqueline Byers). Nora je neustále tlačena, aby následovala rodinnou doktorskou tradici, ačkoliv se snaží jít za svými vlastními sny.

Dalšími herci jsou Brandon P. Bell (Hollywood Heights, Switched at Birth) v roli prvního důstojníka Orena Gaulta, syn údržbářů z nižších palub, který vyšetřuje onu záhadnou vraždu, Tiffany Lonsdale (G.I. Joe: Odplata) jako vedoucí astronomka Emily Vanderhausová, starší sestra zavražděné a P.J. Boudousqué (Coldwater) jako jeden z údržbářů lodi.

Ascension tvoří a píše Philip Levens (Smallville), který je také vedoucím produkce a výkonným producentem.

Diskuze /1

NoP.NoG.

miluju tyhle mini seriály !

18.12.2014 | 12:01:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama