Avengers: Earth's Mightiest Heroes (Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)
94/100 - 28×

Avengers: Earth's Mightiest Heroes(Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)

Je-li planeta ohrožena super zločinci, časem cestujícími dobyvateli, mimozemskými vetřelci, mýtickými bestiemi nebo roboty usilujícími o úplné zničení lidstva, jsou-li síly zla tak ohromující, že žádný hrdina nemá moc zachránit svět sám, když nezbývá žádná naděje, shromáždí se Avengers.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 30 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komiksový
hrají
Robin Atkin Downes (Abomination), Robin Atkin Downes (Baron Zemo), Fred Tatasciore (Hulk), Graham McTavish (Loki), Tom Kane (Ultron),


Hulk

Hulk

Jediné co si Hulk přeje je být sám. Ale od doby, co se stala nehoda, která změníla vědce Bruce Bannera v monstrum neuvěřitelného Hulka, je neustále pronásledován armádou. Pro armádu je Hulk velikou hrozbou, živou smrtící zbraní, která musí být zněškodněna. Tohle všechno Hulka dokáže pořádně rozzuřit. Hulk je uvržen do života plného násili, neustálého utěku a nonstop zápasení. Hulk je považován za monstrum už od chvíle, kdy byl stvořen a to zapřičinilo, že i on sám sebe vidí jako monstrum.

Hank Pym se snaží dokázat, že pod tou velkou hroudou masa a zloby se skrývá hrdinné srdce, proto verbuje Hulka do týmu v boji proti zlu.


Civilním jménem: Bruce Banner

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Trinitron

V avengers filmu je prostě borec !!!

10.5.2012 | 8:37:05

Film

Iron Man 3 (2013)

Premiéra: 3.5. USA/2.5. ČR 2013
Režie: Shane Black
Scénář: Shane Black, Drew Pearce
Hudba: Brian Tyler
Hrají: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Ben Kingsley, Paul Bettany, Rebecca Hall, Guy Pearce, James Badge Dale, Jon Favreau, Stan Lee, Stephanie Szostak, Yvonne Zima, Justin Wheelon, Bridger Zadina

Reklama

Titulky

Epizoda S02E26: Avengers Assemble

cz100%
DOKONČENO

Překladá: cl3rick

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama