Avengers: Earth's Mightiest Heroes (Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)
93/100 - 29×

Avengers: Earth's Mightiest Heroes(Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)

Je-li planeta ohrožena super zločinci, časem cestujícími dobyvateli, mimozemskými vetřelci, mýtickými bestiemi nebo roboty usilujícími o úplné zničení lidstva, jsou-li síly zla tak ohromující, že žádný hrdina nemá moc zachránit svět sám, když nezbývá žádná naděje, shromáždí se Avengers.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 30 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komiksový
hrají
Robin Atkin Downes (Abomination), Robin Atkin Downes (Baron Zemo), Brian Bloom (Captain America), Fred Tatasciore (Hulk), Graham McTavish (Loki), Tom Kane (Ultron),

Hulk

Hulk

Jediné co si Hulk přeje je být sám. Ale od doby, co se stala nehoda, která změníla vědce Bruce Bannera v monstrum neuvěřitelného Hulka, je neustále pronásledován armádou. Pro armádu je Hulk velikou hrozbou, živou smrtící zbraní, která musí být zněškodněna. Tohle všechno Hulka dokáže pořádně rozzuřit. Hulk je uvržen do života plného násili, neustálého utěku a nonstop zápasení. Hulk je považován za monstrum už od chvíle, kdy byl stvořen a to zapřičinilo, že i on sám sebe vidí jako monstrum.

Hank Pym se snaží dokázat, že pod tou velkou hroudou masa a zloby se skrývá hrdinné srdce, proto verbuje Hulka do týmu v boji proti zlu.

Civilním jménem: Bruce Banner

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Trinitron

V avengers filmu je prostě borec !!!

10.5.2012 | 8:37:05

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů