Believe
90/100 - 50×

Believe

Malá desetiletá Bo (Johny Sequoyah) už od malička ovládala zvláštní síly. Telekinezi, levitaci, ovládání přírody nebo předvídaní budoucnosti. Teď se spojí s bývalým vězněm Tatem (Jack MacLaughlin – Savages), který ji a její síly musí ochraňovat před jejím okolím. Může na nich totiž záviset osud celého světa. Seriál vzniká pod taktovkou Alfonsa Curaona (Harry Potter a vězeň z Azkabanu) a produkuje jej J.J. Abrams.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Jamie Chung (Janice Channing), Delroy Lindo (Milton Winter), Kyle MacLachlan (Roman Skouras), Jake McLaughlin (William Tate)


S01E03: Origin

S01E03: Origin

Dokáže se Tate o Bo postarat i v samotném centru všeho dění, v samotném New Yorku?

cz sk
23.3.2014
5 130 000
40 minut

V dnešním díle se podíváme hodně do minulosti, konkrétně do období před desti lety, kdy Skouras a Winter byli ještě partneři a starali se o NInu, Boinu (píše se to nějak takhle?) matku. A možná se objevují i první náznaky neschod mezi oběma partnery.A to je využití nového úžasného genu pro vojenské účely. Vedlejší dějová linka nás potom zavede k jedné bohaté ženě, která kdysi ztratila muže i syna během krvavé války ve své zemi, a kterou William náhodou kradl. Všechno zlé ale může být k něčemu dobré.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama