Burn Notice (Status: Nežádoucí)
84/100 - 10×

Burn Notice(Status: Nežádoucí)

Agent Michael Westen se ocitá ne černé listině a zatímco pomáhá slabším, snaží se zjistit, kdo ho zradil.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jere Burns (Anson Fullerton), Tricia Helfer (Carla), Coby Bell (Jesse Porter), Jeffrey Donovan (Michael Westen), Bruce Campbell (Sam Axe),

S05E18: Fail Safe

S05E18: Fail Safe
cz sk
15.12.2011
2 890 000
43 minut

Hrají: Jeffrey Donovan, Gabrielle Anwarová, Bruce Campbell, Sharon Glessová, Seth Peterson, Coby Bell.

Režie: Renny Harlin.

Ve finále páté sezóny je Ansonův mistrovský plán konečně odhalen. Anson totiž plánuje znovu vybudovat organizaci, která Michaela odepsala. Celou dobu vodil Michaela za nos, že Fionu nikdy neudá, ale fakt je, že zbavení se Ansona má za následek to, že Fiona skončí zbytek života za mřížemi. Zoufalí po nějaké páce proti Ansonovi Sam vystopuje plaby, které vedou do muničního skladu v Tampě. Ať už tam je cokoliv, tak je šance, že tam najdou něco co by zprostilo Fionu viny z bombového útoku.

Mezitím co Sam s Fionou jeli prozkoumat Ansonovu menší skrýš zbraní, tak Michael dostal na starost další misi od agentky Pearcové. Poprvé od doby co byl odepsán povede tým CIA agentů. Dostanou za úkol vylákat a sebrat špiona, který je několikrát souzen za teroristické útoky, ale nakonec se ukáže, že tato mise není žádná náhoda. Anson sdělí Michaelovi, že jestli nechce, aby Fiona šla sedět, tak bude muset odepsat Pearcovou a její CIA tým, aby pomohl Ansonovi znovu vybudovat organizaci.

Jak utíká čas, tak Michaelovi pomalu dochází, že bude nevyhnutelné, aby někoho obětoval…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Reklama

Filtr seriálů
Reklama