Burn Notice (Status: Nežádoucí)
84/100 - 10×

Burn Notice(Status: Nežádoucí)

Agent Michael Westen se ocitá ne černé listině a zatímco pomáhá slabším, snaží se zjistit, kdo ho zradil.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jere Burns (Anson Fullerton), Tricia Helfer (Carla), Coby Bell (Jesse Porter), Jeffrey Donovan (Michael Westen), Bruce Campbell (Sam Axe),

Rozhovor s Jeffrey Donovanem

Rozhovor s Jeffrey Donovanem

Abych alespoň trochu odčinil svou nedávnou nepřítomnost, tak tu pro vás mám zhruba dva týdny starý rozhovor s hlavním představitelem seriálu a to Jeffrey Donovanem. Více uvnitř

0 0
29.11.2012

Rozhovor byl pořízen k premiéře dvoudílu s06e11e12. V něm popisuje svůj názor na celkový vývoj seriálu, jak to vidí se sedmou sérií a nebo třeba jak se vyvíjí vztahy mezi postavami z jeho pohledu. Rád bych tu ještě poděkoval klukům (holkám?:), co za mně vzali tu e11e12.

Tedy Honx, r4d3ck, Avant, maestroSill, díky! ;)

Rozhovor jsem rychlopřeložil, tak se omlouvám za případně chyby, přece jen je trochu tučnější :).

Může obsahovat spoilery!

Teď už Michael ví, kdo ho odepsal a našel vraha své bratra. Co bude jeho dalším krokem, když už nemá v zádech tu hnací sílu, která ho nutila zůstat ve špionážním světě?

Myslím, že si poslední část šesté série fanoušci zamilují, protože je zaměřena na najistí Natova vraha a jeho přenesení před spravedlnost.

(Což je divné, protože se to jakoby stalo hned v prvím dvoudíle :X, ale co už -farb :).

Zároveň si myslím, že uvidíte Michaela více odhodlaného dostat se zpět do CIA, než jste zvyklí. Konec sezóny skončí velkým cliffhangerem.

Tím chce říct, že budeme nas***í, protože to skončí nějak vyhroceně s tím, že si na pokračování budeme muset počkat. :/

Mezi Michaelem a Fiono u se stane velká věc, která požene celou sedmou sérii. Která, jestli vše půjde podle plánu, bude úplně jiný Burn Notice, než na který jste zvyklí, protože se bude udávat úplně jiným směrem. To ale neznamená, že Michaelovi už nebude hrozit nebezpečí.

Osobně si myslím, že sedmá série bude více osobní, než profesionální.

Zmínil jste, že už tato série bude více osobní a to kvůli Natovi a vynucenému vztahu s matkou. Mohl by Michael udělat nějaké chyby, když jde tentokrát o hodně?

No jasně. Dobrej postřeh. Myslím, že vše co se týká citů či emocí vždy zamlžuje úsudek. Vtipné je, že jsem si takovýto vztah vybudoval k Mattovi (Matt Nix píše seriál Burn Notice) v reálném životě. V běžném životě doma s rodinou je to celkem snadné.

Ale když se vrátím na plac, tak začne jít do tuhého. Nejtěžší pro mne je přesvědčit režiséry o svém výkonu. Vždy po mne chcou, abych ze sebe vydal něco navíc…nejčastěji když mě honí nebo po mně střílí.

Vždy jsem si myslel, že je to špatně, prostě mi to nesedělo. Že by to mělo být naopak. Když dojde na střelbu, honičku nebo kombinaci chlóru s baterkou od auta, tak si je Michael svým úsudkem naprosto jasný. Okamžitě ví, co dělat nebo jak se zachovat. V těchto věcech si je jist a je objektivní.

Největší problémy mu dělá, když je o samotě se svou mámou nebo se dostane do hádky s Fionou. Tyto situace prostě neumí řešit. To proto vždy tvrdím, že Michael má dvě stránky. Jednu, kdy je ve svém živlu, to tehdy když řeší špionážní věci. A tu druhou, kdy je se svou rodinou a přáteli.

Tím chci prozradit, že se konec série bude ubírat směrem, kdy jeho úsudek bude zamlžen, kvůli osobním pocitům. Tím myslím Natovu smrt, vše okolo jeho matky a vztah s Fionou.

Když se Michael s Fionou rozhodli pro plnohodnotný vztah, myslíte, že je to ovlivní ať už po profesionální či osobní stránce?

Nemyslím si, že by je dění okolo mělo rozdělit nebo více ztmelit. Můj názor je, že ti dva dohromady tvoří bombu.

Tohle sice není nikde ve scénáři napsáno, ale myslím si, že ti dva prostě spolu uhoří. Přece musí, tím myslím, že ona je hořlavina a on zápalka, prostě bouchnou.

Ale to jak vybouchnou bude v jejich případě jiné. Možná ten výbuch bude znamenat sňatek, co my víme. Na druhou stranu to může znamenat, že se povraždí navzájem.

Podle mně, čím víc konfliktů ti dva budou mít, tím líp pro seriál. Myslím, že když k sobě začnou být romantičtí a milí, tak to začne diváky nudit.

Z toho vyvozuji, že v sedmé sérii mezi nimi uvidíte ještě více vášně.

Myslíte si, že by se Michael mohl někdy vrátit a sloužit jako běžný CIA agent?

To nevím. Ale dobrá otázka. Myslím, že závěrečný díl šesté série bude pro diváky velmi šokující. Michael udělá rozhodnutí, které ovlivní každého, obzvláště Fionu. Myslím, že se můžete těšit na obrovskou zradu, kterou byste nečekali.

Osobně si myslím, že diváci budou na sedmou sérii natěšení mnohem víc, než na předešlé. Uvidí tam Michael udělat rozhodnutí, asi to nejhorší jaké kdy udělal.

Mohl byste se rozpovídat o vztahu Michaela s Madeline pro tuto sérii? Myslím tím, může to mezi být tak jako dřív? Co myslíte?

To se dovíte sami na konci této série. Jediné, co můžu říct je, že Madelinina láska pro Michaela je nezničitelná.

Osobně si myslím, že Madeline nejvíc neštve to, že se zoufale snaží dostat zpět do CIA. Ale že svými činy ničí své přátele.

Myslím, že na konci série uvidíte Michaela udělat rozhodnutí, pro které Madeline nalezne ospravedlnění. Jenže její láska pro Michaela ji držela nad vodou šest sérii, takže se pokusí najít kompromis.

Poslední věc, co prozradím je, že na konci série Michael postaví svou mámu i své přátele do velice složité pozice… :).

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama