Castle (Castle na zabití)
91/100 - 191×

Castle(Castle na zabití)

Autor detektivek kriminálním vyšetřovatelem. Známý autor detektivek Richard Castle asistuje policejnímu týmu Kate Beckettové při vyšetřování vražd v New Yorku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | ABC, CTV | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Molly Quinn (Alexis Castle), Jon Huertas (Javier Esposito), Stana Katic (Kate Beckett), Seamus Dever (Kevin Ryan), Tamala Jones (Lanie Parish), Susan Sullivan (Martha Rogers), Nathan Fillion (Richard Castle), Ruben Santiago-Hudson (Roy Montgomery)

Stana Katic opouští seriál!

Stana Katic opouští seriál!

Nejedná se o pozdní Apríl a zda Castle dostane devátou sérii stále není jasné, ale pokud k tomu dojde, už teď víme, že se v další sérii neobjeví hlavní hrdinka Kate Beckettová v podání Stany Katic a ani doktorka Lane Parishová, kterou ztvárňuje Tamala Jones.

1 21
18.4.2016

Myslíte, že seriál bez jedné z hlavních postav vydrží nebo přijde bez Beckettové o jiskru? A sledovali byste seriál i nadále?

Zdroj: ABC, CTV

Diskuze /37

Liss93

Hlavně je smutný, že ji takto vyšoupla stanice. Tahouna seriálu. Ona je hlavní postavou stejně jako Castle, patří do seriálu, bez ní by to nebylo ono. Sice byla občas trochu na „přesdržku“, ale seriál bez ní už nebude ono. Raději bych tedy byla pro ukončení seriálu v probíhající sé­rii.

#15 kreator 44 #33 jt211714
18.4.2016 | 20:21:41
Luci75

Nejdřív Sleepy Hollow, a teď tohle? Vážně jsem si myslela, že něco takového se může dít jen na Foxu, ale očividně se nákaza šíří. No, pokud to tak vážně dopadne, tak je asi jasné jak pátraní po Locksatu dopadne.

18.4.2016 | 21:31:41
peta78

Mýslím že bez Beckett to můžou uzavřít.Beckett s Castlem patří dohromady, bez jednoho z nich to nebude mít jiskru ani štávu a nebudou diváci

18.4.2016 | 21:57:03
vas57

Když skončila 7 serie,nevědělo se zda bude další.Otázkou je jaká byla nabídka hercům aby Castle pokračoval 9 serií,ale v nejlepším se má přestat.Bylo by vhodné aby to vše dopadlo jak si asi všichni přejeme.Každý seriál dlouho vysílaný přestane zajímat diváky,protože to nejlepší už bylo napsáno odehráno a nám servírují nastavovanou kaši.Bez jedné hlavní postavy ztrácí seriál smysl…

#6 Luci75
18.4.2016 | 22:10:26
Mammon52852

Tak podle mně je to konečná pro seriál bez ní to není ono :-(

18.4.2016 | 22:17:48
Luci75

#4 vas57: Právě, že žádná nabídka nebyla. Prostě Stanu a Tamalu vyrazili. A s Huertasem taky ještě nikdo nejednal, takže bych se nedivila, kdyby ho vyrazili taky. Teď už mě vážně nic nepřekvapí.

#7 Luci75
18.4.2016 | 22:18:30
Luci75

#6 Luci75: Jo a s Seamusem taky ne.

18.4.2016 | 22:20:47
drago111

Popravdě je mi to jedno .Tato série byla totální propadák kdy ona dala na začátku přednost honění zločinců před manželstvím, s něho udělali totálně trapného kokota který za ní dolízal jako pejsek ,Nakonec mu to tedy řekne oč jde a on jí šmahem odpustí (totální ubožák). Po téhle epizodě jsem to přestal sledovat. A jak to bude dál? Na konci osmé série ona záhadně zmizne on ji bude v deváté sérii hledat a v posledním díle ji najde živou nebo mrtvou podle toho jestli se Stana s TV domluví.

#9 Astrid
18.4.2016 | 22:40:48
Astrid

#8 drago111: Tak toto je kruté.Ja si myslím,že ju na konci 8mej série nechajú zomrieť,LokSat ju nakoniec dostane.Inak si to neviem predstaviť :(

18.4.2016 | 22:45:33
dagsoftware

akoby o tom edna vedela dopredu, keď odstránili tématický vzhľad tejto stránky.

18.4.2016 | 23:03:31
libor76

Poslední série je děs. To hraní si na rozchod, i když jsou stejně pořád spolu je trapné. Dřív jsem se na Castla díval hned, jak byly titulky, teď mám běžně několik dílů v rezervě a dívám se vlastně jen ze strvačnosti. Bohužel nenapadá mě jiný způsob, jak zařídit další sérii bez Kate, než ji zabít a Castle by pak šel po vrazích – jenže to by z odlehčeného seriálu udělalo temný, a to bych strašně nerad. Na Castlovi se mně líbí právě to, že se můžeme prakticky spolehnout, že všechno dobře dopadne – aspoň pro hlavní hrdiny :) (teď jsem nakouknul nahoru a to, co píše Astrid by taky dávalo smysl – jenže to už by bylo totální vaření z 3× vylouhovaného pytlíku čaje – Kate byla postřelená, Castle zmizel (to jeho zmizení a výmaz paměti je taky ko*tina na n-tou), ale co už…) No prostě, asi nejlíp kdyby to uzavřeli a případně udělali minisérii s Espem :)

19.4.2016 | 8:13:07
ondrba

Tohle je od ABC opravdu hnusné. Kvůli tomu, že musí snížit rozpočet vyhodí hlavní postavu a Lanie. Stana je podle mě tahoun seriálu a bez ní by se tak daleko nedostali. Ona miluje tuhle práci. Opravdu nikdy nepochopím, jak můžou vyhodit hlavní postavu. Vždyť seriál je o spisovateli a jeho můze. Co asi tak bude dělat spisovatel bez můzy? Ví, co to udělalo se seriálem, když je na začátku 8. série rozdělili, ale přesto se teď rozhodli je rozdělit nadobro. Oni ostatní herci nevěděli, že Stanu vyhodili, alespoň podle toho co psali. Přijde mi to od ABC jako neúcta k hercům, všem těm co tvoří seriál a k fanouškům. … Vždyť to přeci mělo skončit tak, že Castle bude psát vážnou literaturu, Beckett bude senátorka a budou mít tři děti. Takhle to vypadá, že se Caskett baby nikdy nedočkáme. … A jestli jí zabijí, tak popřou úplně všechno a úplně celý seriál.

#16 Cristie
19.4.2016 | 15:43:14
Glitt

Mrzí mě to dost. Pravda, pokud bude devátá série, podívám se, co scénáristi ještě dokážou, ale bez Beckett už to pro mě není ten pravý Castle. Od začátku to bylo o nich dvou. Už začátek sedmičky jsem sledovala s překvapením a naštváním, pak zlepšení a celkem solidní série. Ale osmička… Katastrofa jedna za druhou, přičemž sem tam se vydoluje fajn díl, ale jako kdyby omylem. Scénáristé začli asi něco brát. Nu, co jsem pochytila, tak zabít by ji snad neměli, ale kdo ví, že. Zakočila bych to pozitivním těhotenským testem a když už bláznivá série, tak Beckett se taky zblázní a prostě kvůli miminu se stáhne do ústraní a tedy pápá a v deváté už teda být nemusí, protože mimino.

19.4.2016 | 20:39:47
K3nt4n

Jako nechci být zlej.. ale jestli mají v plánu 9tou sérii tak to bude jeden z největších propadáků. Nevím jako jak by to chtěli bez ní udělat.. oan tam prostě patří,není ona, není seriál.. to je jako kdyby z Dextera odstranili Dextera a ten seriál by furt běžel bez něj.. prostě sračka :D. OO bože jestli to udělají tak, že v 9té sérii dostane nějakou lepší práci nebo se bude muset odstěhovat.. tak všechny tak nehorázně naserou, že to snad ani nebude možné..Ukončit seriál důstojně-a nazdar :) pokračování bude odpad

19.4.2016 | 22:46:44
kreator 44

#1 Liss93: bez nej to bude o ničom :-(

20.4.2016 | 12:54:56
Cristie

#12 ondrba: Podle toho, co jsem zjistila na internetu, zřejmě došlo během posledních dvou let k neshodám mezi herci dvou hlavních postav natolik, že se to řeší tímto způsobem. No, já se bez Stany obejdu, její herecký výkon mi poslední dobou nepřijde příliš přesvědčivý. A dobrých epizod v sedmé a osmé řadě také moc není. Nastavovaná kaše.

20.4.2016 | 20:10:59
bublifuk

Upřímně – bez Stany to smysl nemá a jestli do toho Fillon (jak ho mám rád!) půjde bez ní, tak mne to zamrzí. I když mě postava Kate už dost štvala. Horší je, že v téhle řadě se i Castle chová jako pitomec. O případech samotných nemluvě. Nemyslím si, že je chyba v tom, že jde už o osmou řadu, ale v tom, že se tvůrci křečovitě snaží chytit to, co kdysi fungovalo a zapomínají, že mají-li být postavy věrohodné, jsou prostě už úplně jinde. Kdyby se místo tuny pitoreskních případů a gigasuperspiknutí a (trapného) Castleova panáčkování posunuli k odlehčenější realitě, prostě by udělali líp. Trochu mi to připomíná Přátele (i když ti dopadli nejlépe) nebo HIMYM či Californication v posledním tažení – dospělí lidé zamrzlí do starostí, problémů náctiletých v těžko uvěřitelných scénách a situacích (a stále se babrajících v sobě samých)…

Je to paradox, že tvůrci místo aby nechali hrdiny přirozeně stárnout se svým věrným publikem nakonec prakticky vždy zařadí zpátečku a celé to pohnojí. (Pro mě už ztratilo jiskru i TBBT)

22.4.2016 | 19:23:05
hamster

Neuveřitelné, pročetl jsem všechny články na TVline, vyjádření herců, diskuze, vstřebávám to hodně těžko. Asi jako většina, bych byl radši za konec seriálu v této sérii. To může většina osazenstva taky zabalit, Ryan, Espo, a s Castla udělají P.I one man show. Taky se mi nechce věřit, že by existovaly až takové rozpory mezi Stanou a Nathanem, ale kdyby byl kabrňák, tak řekne, že do další sezony bez ní nepůjde… Jmenuje se to sice Castle, ale on sám je nic bez Beckettové, autor bez svojí múzy, tohle je základní myšlenka celého seriálu a důvod velké fanouškovské základny, to snad musí ABC vědět. Bohužel takto se bude na celý seriál vzpomínat po letech jako na odstrašující příklad toho, když se nastavují série jedna za druhou bez celkového konceptu. Uvidíme jakých vyjádření se v budoucnu dočkáme…

#19 Astrid
22.4.2016 | 22:41:40
Astrid

#18 hamster: Ja som na tom podobne,všetko sledujem a normálne žasnem.Ako už roky sa klebetilo,že Stana a Nathan sa nenávidia.Teraz som to videla ako to hovorili tam v nejakých správach či čo to bolo a mám zmiešané pocity.Ono sa hovorí,že niet dymu bez ohňa,takže nejako tomu začínam veriť.Ked sa to tak vezme,už roky nemali spoločné fotky,interviá atd… Takže ja by som bola za to,aby už žiadne deviata séria nebola a túto ôsmu dôstojne ukončili.Aj ked to zrejme nehrozí,pretože čoraz viac fanúšikov píše,že zrejme tam happy end nebude a Kate nechajú zomrieť :( Ak to tak naozaj spravia,tak pochovajú celý seriál,jeho zmysel,sedem rokov úžasnej práce Andrewa Marllowa a všetkých čo sa na ňom podieľali.A v ne­poslednom rade zradia nás,verných fans čo sme tým seriálom roky žili.Bude to strašne nefér :(

#21 ondrba
22.4.2016 | 23:16:56
thebones1130

Jestli Kate dopadne stejně jako Derek v Grey´s Anatomy, tak jediné,co mi zbývá je se začít ironicky smát. Po 8 letech budování nádherného vztahu mezi hlavními hrdiny, to chtějí tak nehorázně zahodit ? Ano chápu,že se v reálném životě Stana a Nathan nemůžou snést, to se může stát komukoliv z nás i se svým nejlepším přítelem, ale to neznamená,že seriál nemůže dojít do zdárně důstojného konce. „Beckett čeká dítě“ myslím si,že tato věta by bohatě stačila pro úžasné a hlavně očekávané ukončení celého seriálu. konec 8 série. tečka. Happy end. A né se plácat další sérii bez hlavní postavy.

#21 ondrba
23.4.2016 | 16:43:51
ondrba

#19 Astrid:
#20 thebones1130: Vždycky o tom, že se nenávidí nebo spolu nevycházejí psali jenom bulvární články a nebo s tím vždy přišli jako první tito novináři. Já bych tomu nevěřila. Nemohli by zahrát to co hrají, kdyby se opravdu nesnesli. A i člověk, který pracuje na Castlovi řekl, že to není pravda, a že Nathan rozhodně Stanu nešikanuje. … A to že už nedělají společné rozhovory a fotky atd. to je podle mě tím, že je hodně lidí dávalo dohromady a Nathanovi psali dost ošklivé věci, když se někde objevil s nějákou ženou. ..... Jestli Kate zabijí, tak to popře úplně všechno co se celý seriál odehrávalo. Celý seriál je o nich dvou a o jejich vztahu. Měl by skončit Happy endem třeba houpačkovou scénou, kde Kate řekne Castlovi, že je těhotná. Nejhorší je, že scénáristé by určitě seriál zakončili krásně, tak aby byli všichni spokojení. Ale teď to nebudou moc udělat, protože nové vedení ABC má očividně pomatenou mysl, když Stanu vyhodili!!

#22 Astrid
23.4.2016 | 18:51:11
Astrid

#21 ondrba: Ja nehovorím,že ju šikanuje.Lenže niečo tam byť musí ked sa tieto klebety šíria už dlho.Ale to je už aj tak jedno.Pre mňa by bol tiež ideálny záver série Katine tehotenstvo,ale títo idioti nám zrejme prichystali iné „prekvapenie“ :(

23.4.2016 | 23:44:48
thebones1130

Ani bych se nedivil tomu, kdyby ten jejich rozchod v seriálu byl záměrný a odůvodněný právě neshody mezi Stanou a Nathanem O.o

27.4.2016 | 22:45:28
libor76

Takový LOL nápad: mohli by se inspirovat Knight Riderem, Kate by mohla mít třeba nehodu, udělali by jí totálně nový obličej (ostatně v jednom díle to hrozilo) a nahradili by ji novou postavou ;) Kate by zůstala, Stana ne ;)

#25 thebones1130
28.4.2016 | 11:12:12
thebones1130

#24 libor76: To už by pomalu mířilo k tématice Science fiction :-D

28.4.2016 | 19:39:06
Marilla

Zazvonil zvonec a Castla byl konec :(

1.5.2016 | 20:09:53
Yoshiko

Tohle je naprostý nesmysl. Celý ten seriál byl postaven na dvojici detektiva, v tomto případě Beckett, a spisovatele, v tomto případě Castle. Je naprosto nemyslitelné, že by do deváté série, kdyby byla, obsadili novou herečku či herce detektiva s kterým by Castle spolupracoval. Kdyby toto ABC udělalo už by rovnou podepsali úmrtní list tomuto seriálu. Můj názor je, že by tento seriál měl osmou sérii skončit.

#28 Yoshiko
1.5.2016 | 23:29:33
Yoshiko

#27 Yoshiko: Je to jako by v seriálu Bones zabili Brennanovou. Nebo v seriálu The Mentalist Lisbonovou a ještě hůř například v seriálu Rizzoli and Isles, Isles nebo Rizzoli :D Je to prostě nesmyslný tah, ale obávám se, že to tvůrci udělají :/

#29 K3nt4n
3.5.2016 | 12:01:16
K3nt4n

#28 Yoshiko: Hele jestli chtějí pokračovat tak to bohužel udělat musí.. nevím jak by to chtěli dál natáčet kdyby furt byla naživu. Mám pocit, že ji Loksat dostane Castle se z toho zhroutí a jestli teda bude 9tka tak po nich půjde sám, bude chtít pomstu. Jinak to prostě nevidím.. ale doufámm že se pletu a ukončí to touhle sérií..Jinak jsem jako čekal, že poslední dva díly bude dvojdíl a nevypadá to tak :)

4.5.2016 | 9:57:29
Janitko

Velke zklamani :( Co by byl Castle bez Beckett ? Musim podotknout, ze to byl muj nejoblibenejsi serial, tedy do konce 7. serie, jejiz finale bylo pro me super – tak bych si i predstavovala konec serialu. Co si budem nalhavat, 8. serie je hrozna. Koukam i s nekolikatydenim zpozdenim, coz se drive nestalo. Kate nam zacatkem teto rady totalne zprotivili. Mne uz ani Castle svymi vyrazy a prupovidkami neprijde vtipny. Nejak se nam kulati a zadychava, vedle Kate cim dal vice „fotrovati“ . Trpim trpim a snad uz to trapeni skonci. Pokud bude 9. serie – rozhodne se divat nebudu. Uz jen kvuli tomu, ze herci nedrzi spolu (vzdycky to tak prezentovali, ze jsou velka rodina). Fillion mel byt charakter a bez Katic do toho nemel chodit, kdyz to bylo postaveno na nich dvou. Zklamal me. :( Pokud tato serie skonci tragicky, tak tito tvurci totalne znicili praci predeslych a hlavne skvelych autoru serialu. Pro me tak zustane konec serialu, to finale 7.serie . ;)

9.5.2016 | 23:20:33
SteveV

Tak je to oficiální – 9. série nebude. Viz. http://deadline.com/…-1201750347/ a určitě další stránky.

13.5.2016 | 11:10:25
RCKB

Seriál končí úplně.

http://mashable.com/…anceled-abc/?…!+Francais%29#oj­DOhuv_qaq4

13.5.2016 | 11:48:03
jt211714

#1 Liss93: Takže je rozhodnuto. Devátá série nebude!!

13.5.2016 | 11:56:04
Janitko

Za me dobra zprava, zdravy rozum zvitezil .. Bez Kate by to nebylo ono.. Uz jen aby se jim povedl zaverecny dil, protoze serial i fanousci si hezky konec zaslouzi ;)

13.5.2016 | 13:32:37
K3nt4n

Jej.. tak je to tu no :) bohužel/bohudík to se už asi nedozvíme jaká by 9tka byla.. Teď se ale trochu obávám finále co si pro náš připravili.. prý natočili 2 konce- jeden s pokračováním a druhý na ukončení série.. bojím se, že to bude strašně uspěchané a splácané do sebe, celou 9tou sérii tu dějovou linku moc neřešili,občas o tom prohodili pár slov, tak uvidíme :)

14.5.2016 | 2:35:06
hamster

Říká se mi to těžko, ale definitivní konec je jediné správné rozhodnutí. Finále bude určité hodně uspěchané, ale doufám že nějaké uzavření dějové linky tam bude.

#37 godycz
14.5.2016 | 15:43:50
godycz

#36 hamster: mam stejny nazor.

16.5.2016 | 22:30:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Reklama

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama