Castle (Castle na zabití) Hra s ohněm

Hra s ohněm

Hra s ohněm

Sháníte ještě vánoční dárky? Co takhle nadělit třetí knihu z pera autora detektivek Richarda Castla s názvem Heatová a hra s ohněm (Heat Rises)!

0 0
7.12.2012

Nakladatelství Zoner Press si pro všechny, a to nejen Castleovi příznivce, připravilo vánoční překvapení v podobě přeloženého – v pořadí už třetího – dílu z knižní série o sličném detektivovi Nikki Heatové, jejíž předlohou je nikdo jiný, než samotná Kate Beckettová.

Překladu se zhostil, stejně jako dílů předchozích, Ondřej Doseděl. Kniha bude k dostání od půlky prosince. Cena je 329 kč. Ukázku si můžete přečíst zde.


Jak jste spokojeni s názvem? Vydržíte do vánoc, nebo jste už ve dveřích a běžíte se zeptat do nejbližšího knihkupectví?:)

Diskuze /4

Nicoolkafr

Myslím si, že název bude sedět málokterému fanouškovi, Heat Rises má určitě jiný význam, ale souhlasím s tím, že je těžké to do češtiny přeložit, aby to vyznělo a lidé si to chtěli koupit. Překladatel musel vycházet asi z děje knížky, aby to pojmenoval tak jak to pojmenoval a už se na to nehorázně těším! Jako už poslední dva roky, aspoň vím, co budu mít pod stromečkem ;)

7.12.2012 | 16:40:58
Hood5

uprimne mi je fuk, jak se to jmenuje, hlavne ze si to 24.12. budu moct precist!!:-)))

7.12.2012 | 17:43:48
Zizas

Jeežinku vy sa máte.. na SK knihkupectvách to nie je :( :( juuuj nepreskenuje mi to niekto?? :) Musím si to objednať.. JA ju MUSIM mať!!!

7.12.2012 | 19:30:17
ChristinaBarek

Richard Castle: Heatová a hra s ohněm : Nejlepší kniha co jsem zatím četla! Jsou v ní náznaky epizod z třetí serie. Moc se mi líbí, že autor přiřazuje objektům v knize názvy – působí to tak více realičtištěji. V knize se můžete dočíst i dosti „romantických“ scén mezi Heatovou a Rookem :)

29.12.2012 | 16:38:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Reklama

Narozeniny

Reklama