Castle (Castle na zabití)
91/100 - 191×

Castle(Castle na zabití)

Autor detektivek kriminálním vyšetřovatelem. Známý autor detektivek Richard Castle asistuje policejnímu týmu Kate Beckettové při vyšetřování vražd v New Yorku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | ABC, CTV | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Romantický
hrají
Molly Quinn (Alexis Castle), Jon Huertas (Javier Esposito), Stana Katic (Kate Beckett), Seamus Dever (Kevin Ryan), Tamala Jones (Lanie Parish), Susan Sullivan (Martha Rogers), Nathan Fillion (Richard Castle), Ruben Santiago-Hudson (Roy Montgomery)

Hra s ohněm

Hra s ohněm

Sháníte ještě vánoční dárky? Co takhle nadělit třetí knihu z pera autora detektivek Richarda Castla s názvem Heatová a hra s ohněm (Heat Rises)!

0 0
7.12.2012

Nakladatelství Zoner Press si pro všechny, a to nejen Castleovi příznivce, připravilo vánoční překvapení v podobě přeloženého – v pořadí už třetího – dílu z knižní série o sličném detektivovi Nikki Heatové, jejíž předlohou je nikdo jiný, než samotná Kate Beckettová.

Překladu se zhostil, stejně jako dílů předchozích, Ondřej Doseděl. Kniha bude k dostání od půlky prosince. Cena je 329 kč. Ukázku si můžete přečíst zde.

Jak jste spokojeni s názvem? Vydržíte do vánoc, nebo jste už ve dveřích a běžíte se zeptat do nejbližšího knihkupectví?:)

Zdroj: ABC, CTV

Diskuze /4

Nicoolkafr

Myslím si, že název bude sedět málokterému fanouškovi, Heat Rises má určitě jiný význam, ale souhlasím s tím, že je těžké to do češtiny přeložit, aby to vyznělo a lidé si to chtěli koupit. Překladatel musel vycházet asi z děje knížky, aby to pojmenoval tak jak to pojmenoval a už se na to nehorázně těším! Jako už poslední dva roky, aspoň vím, co budu mít pod stromečkem ;)

7.12.2012 | 16:40:58
Hood5

uprimne mi je fuk, jak se to jmenuje, hlavne ze si to 24.12. budu moct precist!!:-)))

7.12.2012 | 17:43:48
Zizas

Jeežinku vy sa máte.. na SK knihkupectvách to nie je :( :( juuuj nepreskenuje mi to niekto?? :) Musím si to objednať.. JA ju MUSIM mať!!!

7.12.2012 | 19:30:17
ChristinaBarek

Richard Castle: Heatová a hra s ohněm : Nejlepší kniha co jsem zatím četla! Jsou v ní náznaky epizod z třetí serie. Moc se mi líbí, že autor přiřazuje objektům v knize názvy – působí to tak více realičtištěji. V knize se můžete dočíst i dosti „romantických“ scén mezi Heatovou a Rookem :)

29.12.2012 | 16:38:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Reklama

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama