Star Wars: The Clone Wars (Star Wars: Klonové války)
94/100 - 105×

Star Wars: The Clone Wars(Star Wars: Klonové války)

Mezi filmovými epizodami Klony útočí a Pomsta Sithů ze Star Wars ságy proběhl galaktický konflikt obřích rozměrů, který dostal označení klonové války. Tento seriál zachycuje dobrodružství hrdinů Republiky právě v tomto konfliktu a odhaluje odpovědi na spoustu otázek, které nám filmy přinesly.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Cartoon Network, Netflix, Disney+ | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), Matt Lanter (Anakin Skywalker), Nika Futterman (Asajj Ventress), Phil LaMarr (Bail Organa), Anthony Daniels (C-3PO), Corey Burton (Cad Bane), Dee Bradley Baker (Cody), Corey Burton (Dooku), Dave Filoni (Embo), Dee Bradley Baker (Gregor), Matthew Wood (Grievous), Jim Cummings (Hondo Ohnaka), Robin Atkin Downes (Cham Syndulla), Ahmed Best (Jar Jar Binks), Gregg Berger (Kalani)

Pong Krell

Pong Krell

Rytíř Jedi, jenž bral klony jako pouhé věci.

Sezóny 1
2011 - 2011

Pong byl čtyřruký rytíř Jedi z rasy Besalisků, který v boji používal dva dvoubřité světelné meče. Během bitvy na Umbaře nahradil Anakina Skywalkera coby vůdce 501. legie. V jeho nepřítomnosti se ke klonům choval jako k věcem a donutil je zabíjet se mezi sebou. Rex a ostatní kloni nakonec zjistili, že touží stát učedníkem hraběte Dooku a rozhodli se jej zastavit.

Během souboje pobil generál mnoho klonů, ale nakonec byl poražen a uvězněn. Předtím než na základnu dorazili další Jediové, kteří by jej mohli odvést před soud, zastřelil Krella klonový voják Dogma, jenž mu původně sloužil jako pravá ruka.

Foto: Cartoon Network, Netflix, Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S07E12: Victory and Death

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují:

@Blackhand47XD

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Klonové války

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama