Star Wars: The Clone Wars (Star Wars: Klonové války)
92/100 - 50×

Star Wars: The Clone Wars(Star Wars: Klonové války)

Mezi II. a III.epizodou filmových Hvězdných válek se odehrává tento televizní seriál (původně na motivy kratičkých animáků) zachycující bojová dobrodružství Anakina Skywalkera a Obi-Wan Kenobiho.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
hrají
Dee Bradley Baker (Rex), Tom Kane (Yoda), Phil LaMarr (Bail Organa), Dee Bradley Baker (Wolffe), Matthew Wood (Grievous), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), Anthony Daniels (C-3PO), Dee Bradley Baker (Trench), Jon Favreau (Pre Vizsla), Jim Cummings (Hondo Ohnaka), Clancy Brown (Savage Opress), Sam Witwer (Maul), Dee Bradley Baker (Gregor),


Talzin

Talzin

Představená Sester noci, která vládne nezměrnou mocí.

Sezóny 3
2011 - 2014

Talzin po mnoho let vládla na planetě Dathomir, kde jí sloužily Sestry a také Bratři noci. Temnou stranu Síly užívala jako magii. Během klonových válek se klany snažila držet daleko od konfliktu. Jednoho dne se však domů vrátila Asajj Ventress, která Sestry noci dostala do války se separatisty. Předtím než byl jejich klan armádou droidů vyhlazen, vyslala svého syna Savage hledat jeho dlouho ztraceného bratra.

Poté co mu byla navrácena síla se stal pánem Mandalore a když byl zajat Sithským lordem, vyslala mu Bratry noci na pomoc. Nakonec padla rukou generála Grievouse, když se snažila chránit svého syna Maula.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!