Community (Zpátky do školy)
91/100 - 110×

Community(Zpátky do školy)

Vítejte na komunitní škole Greendale. Tak trochu nevšední vysoké, kde se sdružují všichni, které už život stihl pořádně nakopat do zadku.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, Yahoo Screen | 30 minut
hrají
Joel McHale (Jeff Winger), Gillian Jacobs (Britta Perry), Jonathan Banks (Buzz Hickey)


Abed jako Robocop a jeho obrazovky

Abed jako Robocop a jeho obrazovky

Abed byl v posledním dílu 2×07 Aerodynamics of Gender prohlášen za Robocopa a podle toho byl přizpůsoben i jeho „robotický zrak“. Díky tomu nám řekl pár zajímavých informací. V článku se objevují spoilery.


0 0
6.11.2010

Jak můžeme vidět na prvním obrázku, krom nahrání si Cougartown (seriál s Courtney Cox – Monika z Přátel) si Abed připomíná Troyovy narozeniny za 14 dní, což by mohla být zápletka dílu, neboť narozeniny jsme tu ještě neměli, naplánovan je díl se stavením pevnosti z dek právě Abedem a Troyem. Je tedy možné, že to nějak napasují na to.

Na druhém obrázku si můžeme povšimnout dvě zmínky o Vánocích. To je pravděpodobně narážka na vánoční díl, který by měl být 2×10 vysílaný 2. prosince. V seriálu se zatím objevil pouze Abedův otec. Jeho matka je kdysi opustila, takže se můžeme těšit na nějakou novou postavu. Třetí poznámka se pak týká postavení pevnosti z dek, což bylo již rozebráno výše.


Na závěr třetí obrázek. Nejprve narážka na závěrečnou scénku s Hvězdičákem a poté asi nejzajímavější informace ze všech obrázků. Abed plánuje na dalším paintballu zradit své přátele a prodat je. Již v předsezónních diskusích s Danem Harmonem, tvůrcem Community, se mluvilo o pokračování, Dan Harmon ho nevyloučil, ale zároveň řekl, že ho aktuálně ani neplánuje. Že by se věci změnily? Navázat na díl, který je většinou obecně uznáván jako nejlepší, by se mohlo vyplatit, ovšem překonat ho a vůbec jenom dosáhnout určitou úroveň bude velice těžké. Na podobnou kartu vsadili také tvůrci How I Met Your Mother s dílem Slapsgiving a pokračování se stalo jedním z odpadních dílů seriálu. Uvidíme, co si na nás tvůrci přichystají, jedno je však jisté, s paintballovým dílem bychom se určitě neměli setkat do Vánoc. Zatím to vypadá, že 2. prosince vánočním dílem letos Community skončí a naváže se až v lednu. (Tato informace ale není nijak potvrzená, s přiobjednáním nových epizod by se to mohlo ještě změnit, jasno by mělo být za týden.)

Nyní se můžete podívat na přeložené snímky z Abed/Robocop zra­ku:

  • 2x07-1-32d7deb7f4447e01b1976c4ca4cf08ab.jpg
  • 2x07-2-ae39566e6698890889701cf2ed092cac.jpg
  • 2x07-3-b28d275ee10d4d5ab38a5b4a9f180550.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama